خانه / آخرین اخبار / ورزشگاه یاسوج در حال فرسوده شدن است/ اعضای شورای شهر به وعده های خود عمل نکردند

ورزشگاه یاسوج در حال فرسوده شدن است/ اعضای شورای شهر به وعده های خود عمل نکردند

رئیس کانون مربیان فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج در حال فرسوده شدن است، گفت: برخی از اعضای شورای شهر در هنگام انتخابات وعده هایی دادند اما به آن عمل نکردند.

به گزارش صدای دنا، حمید کرمی اظهار داشت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج به دلیل نداشتن منابع مالی مشخص و تیم در لیگ‌های ۲ ، یک و برتری در حال فرسوده شدن بوده و در طرف دیگر استعدادهای استان هدر می‌رود زیرا تیمی نیست که دیده شوند.

وی با بیان اینکه تیم دسته دومی زاگرس یاسوج سال گذشته به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولان واگذار شد، عنوان کرد: تیم لیگ اولی شهرداری یاسوج که روزی تا یک قدمی لیگ برتر رفت به دلیل اختلاف بین اعضای شورای شهر و شهرداری سقوط کرده و در اخر نیز منحل شد.

کرمی ابراز کرد: برخی از اعضای فعلی شورای شهر یاسوج در ایام انتخابات هنگام حضور بین جوانان از کمک به ورزش بویژه فوتبال و ایجاد تیم در لیگ دو و یک وعده می‌دادند ولی تاکنون این وعده خود را به بهانه اینکه منابع مالی برای حقوق کارگران نداریم، فراموش کرده‌اند.

رئیس کانون مربیان فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جنس فوتبال خراب نیست زیرا در غیر این صورت مردم را در بدترین شرایط اقتصادی و هنگام بازی‌های جام جهانی و درخشش تیم ملی ایران خوشحال نمی‌کرد، افزود: هم اکنون ۱۶ شهرداری در کشور در لیگ‌های مختلف تیم داری می‌کنند.

کرمی با تاکید بر اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج بلا استفاده مانده است، بیان کرد: این ورزشگاه به مدارس فوتبال اختصاص یافته در حالی باید اختصاصی میزبانی تیم‌های لیگ دوم، یک و برتری باشد.

وی با اشاره به دستور سید مناف هاشمی استاندار گلستان برای تیم داری ادامه داد: انتظار می‌رود نماینده عالی دولت در استان با هدف توسعه ورزش و ایجاد نشاط اجتماعی مقدمات لازم برای تیم داری در استان را فراهم کنند.

کرمی تصریح کرد: تیم دسته دومی زاگرس یاسوج امیر جانی‌پور را به جام جهانی نوجوانان و وحید خشتیان را به تیم لیگ برتری استقلال خوزستان معرفی کرد.

حتما ببینید

بوی مرگ در جاده های کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۰۷ کشته و مصدوم در ۱۳ روز / مرگ خود و همراهان را رقم نزنیم

جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ۱۱ روز پایانی فروردین ماه سال جاری بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.