خانه / آخرین اخبار / ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج هنوز تکمیل نیست/ سقف بعضی قسمت ها چکه می کند

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج هنوز تکمیل نیست/ سقف بعضی قسمت ها چکه می کند

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج هنوز به طور کامل تکمیل نیست، گفت: برای رفع مشکلات موجود ۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش صدای دنا، سید محمدتقی علوی ، اظهار داشت: ورزشگاه ۱۵ هزار نفری یاسوج در سال ۸۶ کلنگ زنی و سال ۹۴ با حضور وزیر وقت ورزش و جوانان افتتاح شد ولی هنوز به طور کامل تحویل اداره کل ورزش و جوانان نشده است.

وی با اشاره به مکاتبه انجام شده با شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری مکان‌های ورزشی در زمینه تحویل این پروژه عنوان کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده این مهم نیز در شهریورماه امسال محقق می‌شود.

علوی از ورود دادستان برای تکمیل پروژه و تحویل به اداره کل ورزش و جوانان خبر داد و ابراز کرد: این پروژه نواقصاتی از جمله بدهی‌های آب، برق و گاز و چکه کردن برخی قسمت‌ها را دارد و پیمانکار پروژه نیز به دلیل داشتن مطالبات هنوز پروژه را تحویل نداده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استاندار در زمینه تیم داری در یکی از لیگ‌های کشور نگاه مثبت دارد و معتقد بوده با ورزش فوتبال می‌توان نشاط اجتماعی را در جامعه توسعه داد.

علوی با تاکید بر اینکه تیم نگه داشتن مهمتر از خرید تیم است، ادامه داد: تیم کادر و قرارداد می‌خواهد هرچند تلاشمان این بوده از فرزندان بومی استفاده کنیم و شاید برای تقویت تیم قراردادی با بازیکنانی خارج استان نیز داشته باشیم.

حتما ببینید

بوی مرگ در جاده های کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۰۷ کشته و مصدوم در ۱۳ روز / مرگ خود و همراهان را رقم نزنیم

جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ۱۱ روز پایانی فروردین ماه سال جاری بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.