خانه / آخرین اخبار / گولمان نزنید/ نام بیمارستان امام سجاد در میان بیمارستان های برتر کشور نیست/ تفاوت تقدیرنامه ها+ مستندات

گولمان نزنید/ نام بیمارستان امام سجاد در میان بیمارستان های برتر کشور نیست/ تفاوت تقدیرنامه ها+ مستندات

در روزهای گذشته خبری در رسانه های استان با این مضمون که بیمارستان امام سجاد به عنوان بیمارستان موفق مورد تقدیر قرار گرفت منتشر شد این در حالی است که نام این بیمارستان در میان نام بیمارستانهای برتر اعلام شده نیست و تقدیرنامه منتشر شده نیز با تندیس و تقدیرنامه های همایش تفاوت دارد.
به گزارش صدای دنا؛ نخستین جشنواره ملی تجارب موفق بیمارستانی با حضور وزیر بهداشت و رئیس مجلس شورای اسلامی در مرکز همایش های بین المللی رازی با تجلیل از بیمارستانهای برتر کشور به کار خود پایان داد. پس از این رویداد دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با انتشار تقدیرنامه ای مدعی شد که جزو بیمارستان های موفق این همایش قرار گرفته و برای استان کهگیلویه و بویراحمد افتخاری کسب کرده است.
بررسی اخبار جشنواره نشان می دهد که که در این جشنواره بیمارستان های افضلی پور کرمان، نمازی شیراز، شهید بهشتی کاشان، امام خمینی(ره) اردبیل، حضرت علی اصغر(ع)، فیروزگر و شهید رجایی تهران به عنوان بیمارستان های برتر مورد تقدیر قرار گرفته و تندیس و لوح تقدیر جشنواره را دریافت نموده اند. در هیچکدام از اخبار جشنواره منتشر شده در پایگاه های خبری مختلف از جمله پورتال دانشگاه علوم پزشکی ایران نامی از استان کهگیلویه و بویراحمد و بیمارستان امام سجاد یاسوج نیامده است و بیمارستانهای برتر به شرح فوق گزارش شده اند.
در حالی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مدعی شده است که در این جشنواره به عنوان موفق انتخاب شده و لوح تقدیر آن را منتشر کرده است که لوح آنها با لوح تقدیر و تندیس جشنواره که به بیمارستانهای برتر فوق الذکر اهدا شده است، تفاوت دارد و حتی در لوح منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد آرم و لگوی جشنواره نیز درج نشده در حالی که در تندیس و لوح برترین ها نه تنها تقدیرنامه بر صفحه ای نقره ای حک شده که دارای آرم اختصاصی جشنواره نیز می باشند.
قضاوت در مورد لوح ها و تندیس های زیر را به خوانندگان می سپاریم:

لوح منتشر شده برای برتر نشان دادن بیمارستان امام سجاد یاسوج
لوح تندیس بیمارستان برتر نمازی شیراز
لوح و تندیس بیمارستان برتر افضلی پور کرمان

حال چرا و چگونه این تقدیرنامه به عنوان افتخاری بزرگ منتشر شده در حالی که نامی از بیمارستان امام سجاد یاسوج در میان برترین ها نیست، جای سوالی اساسی است اما نکته مهم تر این است که رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که خدمات دهی حوزه درمانش داد همه را درآورده و حتی نوبت دهی کلینیک های زیرمجموعه اش دردسری بزرگ  برای مردم است، چه موقع می خواهد دست از اخبار رسانه ای آن هم در این سطح مضحک بردارد و به جای این اقدامات که با یک جستجوی ساده در اینترنت برملا می شوند، به مدیریت و ارتقای بیمارستانها بپردازد که این رویا نیز محقق شود که مردم استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در بیمارستان هایی درخور شانشان درمان شوند و آواره شهرهای همجوار نباشند، خدا داند.

حتما ببینید

چگونه فشار خون ما بالا می رود/نکاتی که باید رعایت کنیم

فشار خون بالا، به عنوان تهدید کننده سلامت افراد، متاسفانه بدون علامت ظاهر می شود …

۲ نظر

  1. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂مخصوصا بخش زایمان 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

  2. با تبلیغات نمی تونن بر این همه ضعف مدیریت در علوم پزشکی سرپوش بزارن.
    لوح تقدیرها با امضای وزیر بوده و برترینها در رسانه های عمومی معرفی شدند و از یاسوج هیچ خبری نبوده اینا رفتن یه لوح با امضای معاون درمان گرفتن و شروع کردن به تبلیغات!!!
    در بیمارستان امام سجاد هم اگر کاری شده به همت ریاست بیمارستان آقای دکتر وفایی بوده که بعدش دکتر حسن زاده ادامه داده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.