خانه / آخرین اخبار / ۷۶ نیروی بازنشسته علوم پزشکی باید بروند/ نامه ایلامی برای اجرای قانون

۷۶ نیروی بازنشسته علوم پزشکی باید بروند/ نامه ایلامی برای اجرای قانون

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای به معاون بهداشتی خود دستور اجرای منع به کارگیری بازنشستگان این دانشگاه را داد.

به گزارش صدای دنا؛ اورنگ ایلامی در نامه ای خطاب به معاونت بهداشتی دانشگاه به استناد قانون منع به کار گیری بازنشستگان به پیوست آن فهرست ۷۶ نفر از پرسنل زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد را که در بخش های مختلف از قبیل دانشکده ها ،شبکه های بهداشت شهرستان ها ، بیمارستان ها ، واحدهای اداری و… مشغول به خدمت بودند و طبق قانون جدید بازنشست می گردند را اعلام نمود.

براساس این گزارش معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان که قبلا توسط رسانه ها اعلام شده بود، بازنشسته است همچنین اسامی افرادی چون ابراهیم نعیمی ( معاون بهداشتی  دانشگاه علوم پزشکی) در فهرست بازنشستگان این دانشگاه وجود دارد که براساس قانون و دستور رئیس دانشگاه باید تا پیش از موعد قانونی از سمت های خود کناره گیری کنند.

بهر حال این اقدام دکتر ایلامی که برای اجرایی شدن قانون منع بکار گیری بازنشستگان منتظر تبصره و ماده ای برای به تعویق انداختن این روند نیستند را باید به فال نیک گرفت .

 

نامه ایلامی به معاونی که خود باید برود

 

 

 

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.