خانه / آخرین اخبار / مسولان استان تاریخ درگذشت آیت الله ملک حسینی را فراموش کردند/ شخصیت هایمان را به فراموشی نسپاریم

مسولان استان تاریخ درگذشت آیت الله ملک حسینی را فراموش کردند/ شخصیت هایمان را به فراموشی نسپاریم

استان کهگیلویه و بویراحمد هر چند که از نظر شاخص های توسعه ای در آخرین رده های کشوری قرار داد و رنجی است که سالها بر دوش مردم این استان گذاشته شده است اما از نظر منابع انسانی، استانی است به غایت غنی که شخصیت هایی همچون آیت الله العظمی سید کرامت الله ملک حسینی که شهرتی ملی در شریعت و انقلاب داشت در دامن این استان پرورده می شوند و نام این استان را به عنوان استانی تماما شیعه بر سرزبان ها می اندازد.

به گزارش صدای دنا، جای بسی تاسف است  که آیت الله ملک حسینی را از دست دادیم و از آن دریای  علم و معرفت محروم شدیم . حال بر ما واجب است که یاد شخصیت های بزرگمان را گرامی بداریم و آنان را به عنوان الگویی جامع به نسل جدید که در بحران الگو به سر می برند معرفی نماییم. اما متاسفانه با سهل انگاری و فراموشکاری مسوولان استان ضرب المثل «از دل برود هر آن که از دیده رود» در مورد بزرگان نیز مصداق پیدا کرد و ششمین سالگرد ارتحال عالم ربانی و شاخصه بلند آوازه استان در معنویت و انقلابی بودن را به فراموشی سپردند و حتی در سالروز ارتحال آن عالم ربانی یک مراسم ساده نیز برگزار نکردند.

امسال  ۱۲ آبان ماه سالروز ارتحال آیت الله ملک حسینی مصادف با ۲۴ ماه صفر  که ماهی پر از حزن و اندوه برای اهل بیت و مسلمان جهان بود و در آستانه ۲۸ صفر سالروز ارتحال نبی اکرم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) فرصتی مناسب بود تا مراسم سالگردی همزمان با سوگواری پیامبر اعظم (ص) و امام حسن مجتبی (ع) برای گرامیداشت یاد و خاطره آن سید بزرگوار برگزار گردد اما مسوولان استان حتی اعتراف نمی کنند که تاریخ درگذشت ایت الله ملک حسینی رحمه الله علیه را فراموش کردند و بعد از گذشت  بیش از یک هفته تازه به فکر افتاده اند که مراسمی در این زمینه برگزار نمایند.

حتما ببینید

کمتر از دو هفته تا بزرگترین رویداد گردشگری یاسوج / همه منفعل

کمتر از دو هفته دیگر یکی از بزرگترین رویدادهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.