خانه / آخرین اخبار / شهروندان یاسوجی مراقب سارقان کنتورهای آب باشند/دستگیری چند مظنون/ بیشترین سرقت در مجتمع های آپارتمانی

شهروندان یاسوجی مراقب سارقان کنتورهای آب باشند/دستگیری چند مظنون/ بیشترین سرقت در مجتمع های آپارتمانی

مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج با اشاره به اینکه طی هفته‌های اخیر شاهد سرقت کنتورهای آب در سطح شهر یاسوج و به خصوص در مجتمع‌های ساختمانی و آپارتمان‌های این شهر هستیم  به مردم توصیه کرد که مراقب سارقان کنتورهای آب باشند و گفت: با افزایش تعداد گزارشات مردمی در این رابطه، تدابیر لازم اندیشیده شد.

به گزارش صدای دنا، قاسم قلندری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه طی هفته‌های اخیر شاهد سرقت کنتورهای آب در سطح شهر یاسوج و به خصوص در مجتمع‌های ساختمانی و آپارتمان‌های این شهر هستیم، اظهار کرد: با افزایش تعداد گزارشات مردمی در این رابطه، تدابیر لازم اندیشیده شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج افزود: با همکاری نیروی انتظامی اقدامات لازم در این زمینه انجام گرفت و چندین مظنون نیز دستگیر شده‌اند.

قلندری از شهروندان یاسوجی خواست تا هرگونه دستکاری در کنتورهای آب و موارد مشکوک را در اسرع وقت به اطلاع پلیس و اتفاقات آب برسانند.

وی با بیان اینکه بیشترین سرقت کنتور در مجتمع‌های آپارتمانی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: جا دارد که مشترکین ضمن رعایت اصول ایمنی، اقدامات لازم برای حفاظت از کنتورهای آب را انجام دهند.

قلندری با بیان اینکه سارقان ممکن است برای دست زدن به اینگونه اقدام ها در پوشش مامور قرائت کنتور وارد عمل شود، تصریح کرد: ماموران قرائت کنتور و شرکت‌های مرتبط با آب و فاضلاب تنها با ارائه کارت شناسایی معتبر مبادرت به انجام وظیفه می‌کند.

حتما ببینید

بیمارستان شهید جلیل تکمیل نیست / آقای استاندار؛ لطفا اجازه افتتاح ندهید/ سلامت مردم قربانی سیاست بازی نشود

در حالی که بیمارستان جلیل یاسوج هنوز به صورت کامل تکمیل نشده است و مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.