خانه / آخرین اخبار / دستگاههای اداری استان قانون منع بکارگیری بازنشستگان را اجرایی کنند/ توجیهات و دلایل غیر قانونی پذیرفته نمی شود

دستگاههای اداری استان قانون منع بکارگیری بازنشستگان را اجرایی کنند/ توجیهات و دلایل غیر قانونی پذیرفته نمی شود

همه دستگاههای استان اعم از سازمان ها ، نهادها و ادارات دولتی موظفند که در زمان مقرر قانون منع به کارگیری بازنشستگان را اجرایی کنند .

به گزارش صدای دنا ، مدیر کل بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان به همه نهادها و دستگاههای اداری استان ابلاغ شده است و ملزم به رعایت و اجرای قانون هستند.

محمود مومن نسب با بیان اینکه دستگاهها، دیوان محاسبات ، بازرسی و استانداری پیگیری اجرایی شدن این قانون هستند گفت: این قانون را به همه دستگاههای استان ابلاغ کرده ایم و موظف به اجرا در زمان مقرر قانونی هستند و هیچ دستگاهی نباید توجیه و دلایل غیر قانونی داشته باشد.

وی به برخورد قانونی با متخلفین از اجرای این قانون اشاره کرد و گفت: نحوه برخورد با متخلفین و مجازات های آنها نیز در قانون مشخص شده است .

لازم به ذکر است بر اساس گفته های فیاض شجاعی دادستان دیوان محاسبات ، روز شنبه ۲۶ آبان ماه آخرین مهلت حضور بازنشسته ها در دستگاههای اجرایی اعلام شده است.

حتما ببینید

چگونه فشار خون ما بالا می رود/نکاتی که باید رعایت کنیم

فشار خون بالا، به عنوان تهدید کننده سلامت افراد، متاسفانه بدون علامت ظاهر می شود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.