خانه / آخرین اخبار / سازه پل سوم بشار ایمن است/ ریزش خاک بغلک پل/ دستور مدیرکل بحران برا رفع مشکل

سازه پل سوم بشار ایمن است/ ریزش خاک بغلک پل/ دستور مدیرکل بحران برا رفع مشکل

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در پی انتشار اخباری در زمینه ریزش و تخریب بخش هایی از پل سوم بشار از این پل بازدیدکرد و گفت: سازه اصلی پل ایمن است و ریزش خاک بغلک در ضلع جنوب غربی پل بوده است.

به گزارش صدای دنا؛ وحید محمدی تبار با بیان اینکه ایراداتی در اثر بارندگی در خاک بغلک پل ایجاد شده است، تصریح کرد: هرچند شب بود و بررسی دقیق پل باید فردا و توسط دستگاههای مسئول انجام شود اما نشانه هایی از ایراد و اشکال در سازه اصلی پل مشاهده نشد.

وی افزود: قرار شد شهرداری، راهداری و راه و شهرسازی امشب از چراغ های خطر و علایم هشدار دهنده در محل ریزش استفاده کنند و فردا اول وقت نسبت به بررسی و رفع مشکل پل اقدام نمایند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه آسفالت پل هیچگونه آسیبی ندیده است، اظهار کرد: پل سوم بشار هم اکنون برای تردد ایمن است و دستگاههای متولی فردا نسبت به ایمن سازی خاک های فروریخته نیز اقدام می کنند.

 

حتما ببینید

چگونه فشار خون ما بالا می رود/نکاتی که باید رعایت کنیم

فشار خون بالا، به عنوان تهدید کننده سلامت افراد، متاسفانه بدون علامت ظاهر می شود …

۲ نظر

  1. جناب مدیر بهران کسی که نگفته پل ایمن نیست اما چرا بغلکها وبال پل که یک هایل مهم هست فقط بعد از چند ماه با کوچکترین فشار فرو میریزد اما پلهای زمان دوران ساسانیان هنوز پا برجا هستند به نظر شما نباید با ناظر هم سر ناظر هم پیمانکار برخورد بشود تا درس عبرتی باشد برای دیگران . کاملا مشخص هست همین تکه ای که ریخته هیچ گونه پی در زمین نداشته وکاملا سطحی بوده

  2. سلام یعنی میفرماید باید پل کاملا تخریب می شد تا مردم بگویند آسیب دیده. هنوز که بارندگی نبوده پیش بینی آینده را بکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.