خانه / آخرین اخبار / راه اندازی مجدد عمل جراحی قلب در کهگیلویه و بویراحمد / امیدواریم عمل ها را افزایش دهیم

راه اندازی مجدد عمل جراحی قلب در کهگیلویه و بویراحمد / امیدواریم عمل ها را افزایش دهیم

بعد از وقفه یکساله عمل قلب در استان ،  بار دیگر عمل جراحی قلب در بیمارستان امام سجاد یاسوج از سر گرفته شد .

به گزارش صدای دنا ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان این مطلب گفت : بعد از وقفه یکساله ، نخستین عمل جراحی قلب در بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج در سال ۹۷ با موفقیت انجام شد.

اورنگ ایلامی با بیان اینکه  بخش جراحی قلب بیمارستان یاسوج سال ۱۳۹۵ افتتاح شد گفت: تا شهریور ۱۳۹۶ در برخی مواقع عمل جراحی قلب انجام شد اما از سال گذشته تا کنون به دلیل نبود نیروی انسانی مورد نیاز از جمله پزشک متخصص بیهوشی، فلوشیپ، اینترونشن قلب، پمپیست و …عمل جراحی در این بخش انجام نشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه عمل جراحی قلب مجددا در بیمارستان امام سجاد یاسوج راه اندازی شده است افزود: برای اولین بار در سال ۱۳۹۷ بیمار مرد ۵۶ ساله ای به دلیل بیماری تنگی عروق قلب در بیمارستان امام سجاد یاسوج بستری شد و عمل جراحی قلب توسط دکتر شعفیعی از شیراز و سلامی از اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با موفقیت انجام شد.

ایلامی اظهار امیدواری نمود با برنامه ریزی های مدون و تامین نیروهای مورد نیاز در این مرکز بتوانیم این عمل ها را افزایش دهیم .

رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج نیز  با تاکید بر اینکه با پیگیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی، عمل جراحی قلب در این مرکز مجدد راه اندازی شد، خاطرنشان کرد: دغدغه‌های رئیس دانشگاه برای ارتقای شاخص‌های بهداشت و درمان در استان ستودنی است.

سجاد حسن‌زاده،  اذعان کرد: طبق تفاهم نامه‌ای صورت گرفته با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بخش جراحی قلب و عروق بیمارستان بوعلی شیراز در بیمارستان امام سجاد یاسوج عمل قلب با تعامل و همکاری پزشکان شیرازی انجام می‌شود.

بیماری که مورد عمل جراحی قرار گرفته بود نیز با اظهار رضایت از عمل انجام گرفته گفت: به لطف خداوند و تلاش پزشکان احساس می کنم عمل بسیار خوبی انجام شد.

وی گفت : بیش از سلامت خود از راه اندازی مجدد عمل قلب در یاسوج خوشحالم چرا که این کار در استان صورت گرفت و امیدوارم به زودی بهبودی کامل پیدا کنم .

این بیمار ضمن تشکر و قدردانی از مسوولین دانشگاه علوم پزشکی استان برای راه اندازی عمل قلب در استان گفت: برای سلامتی و موفقیت همه کسانی که برای این کار زحمت کشیدند دعا می کنم .

 

 

 

حتما ببینید

کمتر از دو هفته تا بزرگترین رویداد گردشگری یاسوج / همه منفعل

کمتر از دو هفته دیگر یکی از بزرگترین رویدادهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.