خانه / آخرین اخبار / اول تراکتور را نجات دهید بعد خودمان / نادیده گرفتن هشدارها دردسر برای شخص زحمت برای مسوولین

اول تراکتور را نجات دهید بعد خودمان / نادیده گرفتن هشدارها دردسر برای شخص زحمت برای مسوولین

اول تراکتورمان را نجات دهید بعد خودمان را.

این جمله ای است که مدیر کل مدیریت بحران پس از انجام یک عملیات موفقیت آمیز نجات دو سرنشین تراکتور با خودش زمزمه می کرد و از نگرانی به خود می پیچید و بر لزوم فرهنگ سازی تاکید می کرد.

به گزارش صدای دنا ، مدیر کل مدیریت  بحران استانداری کهیگلویه و بویراحمد گفت: امروز بنا به اعلام فرماندار دنا یک مورد خطر جانی برای دو سرنشین تراکتور در رودخانه بشار منطقه پاتاوه لما گزارش شد که با هماهنگی دکتر پوانفر مدیر مرکز فوریت های پزشکی استان ، جهانبین مدیر کل محترم هلال احمر و وکیلی معاون ایشان ، نیرو های امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند .

وحید محمدی تبار افزود: سپس بالگرد اوژانس هوایی نیز نیرو و تجهیزات هلی برد کرد، که جان این دو نفر را نجات دهند.

وی از نجات هر دو نفر پس از  ۳ ساعت تلاش و هماهنگی خبر داد و گفت: متاسفانه برخی ها آگاهی ندارند که چنین عملیات ها و پرواز هلیکوپتر چه هزینه های سنگینی برای دولت دارد و از طرفی چه استهلاک نیروی هم در بعد انسانی و مادی و هم روحی دارد و چه استرس ها و درد سرهایی به مدیریت بحران استان و نیروهای امدادی و خدمات رسان وارد می کند .

محمدی تبار می گوید: در شرایطی که در تلاش بودیم تا جان دو انسان را نجات دهیم این دو فرد اظهار می کردند  اول تراکتورمان را نجات دهید بعد خودمان را ؟!!! و کلی دردسر ، برای نیروهای اوژانس ، امداد ، فرمانداری و مدیریت بحران ایجاد کردند.
مدیر کل مدیریت بحران در استان در پایان با تاکید بر امر آموزش و فرنگ سازی گفت: باید رو آموزش و فرهنگ سازی بیشتر کار کرد  چرا  برخی ها به نکات ایمنی و هشدار های مراجع رسمی توجه نمی کنند و هم برای خودشان دردسر درست می کنند. هم برای مسئولین.

حتما ببینید

کمتر از دو هفته تا بزرگترین رویداد گردشگری یاسوج / همه منفعل

کمتر از دو هفته دیگر یکی از بزرگترین رویدادهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.