خانه / آخرین اخبار / بازهم مخابرات استان و مشکلات اینترنت/ اینترنت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد مشکل فنی دارد/ افتخاری قطعی اینترنت را تایید کرد

بازهم مخابرات استان و مشکلات اینترنت/ اینترنت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد مشکل فنی دارد/ افتخاری قطعی اینترنت را تایید کرد

مدیر مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد قطعی اینترنت در این استان را تایید کرد و آن را ناشی از مشکلات فنی دانست.

به گزارش صدای دنا، عبدالحسین افتخاری با بیان اینکه اینترنت شرکت مخابرات استان گاهی اوقات قطع می شود از مردم خواست که صبر کنند وی گفت: تجهیزات جدید پیشرفته خریداری ، نصب و راه اندازی نموده ایم و با رفع نقص فنی، مشکل قطعی مرتفع می گردد.

وی افزود: خودمان هم از قطعی های اینترنت اطلاع داریم اما تنها پس از نصب این تجهیزات جدید می توانیم ادعا کنیم که بهترین خدمات را در حوزه اینترنت در کشور داریم.

افتخاری در پاسخ به این سوال که علت عدم امکان ارتباط با اپراتورهای سامانه ۲۰۲۰ چیست، بیان کرد: سامانه ۲۰۲۰ نباید اینگونه باشد و این مساله را از شرکت پیمانکار اینترنت مخابرات استان پیگیری می کنم.

اینترنت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد که همیشه با چالش سرعت مواجه بود حالا چاشنی قطعی را نیز به کاربران هدیه داده است به طوریکه بعضی مواقع این اینترنت ساعت ها قطع است و سامانه ۲۰۲۰ که پل ارتباطی بین کاربران و واحد ارائه دهنده اینترنت است نیز مدت هاست که امکان ارتباط با اپراتور را  حذف کرده است و در نهایت کاربرانی می مانند که اینترنتشان قطع است و هیچ پاسخگویی هم نیست.

گفتنی است که علی رغم تماس های خبرنگار صدای دنا با مدیرعامل شرکت پیمانکار اینترنت مخابرات کهگیلویه و بویراحمد، مدیر عامل این شرکت پاسخ نداد.

حال معلوم نیست که خسارت های وارده به مشتریان ناشی از قطع اینترنت را چه کسی باید جبران کند.

حتما ببینید

بوی مرگ در جاده های کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۰۷ کشته و مصدوم در ۱۳ روز / مرگ خود و همراهان را رقم نزنیم

جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ۱۱ روز پایانی فروردین ماه سال جاری بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.