خانه / آخرین اخبار / استقبال پاییزی شهرداری یاسوج از بهار/ آقای شهردار آمادگی برف و باران را داشته باشید بهار پیشکش

استقبال پاییزی شهرداری یاسوج از بهار/ آقای شهردار آمادگی برف و باران را داشته باشید بهار پیشکش

در حالی که هنوز پاییز به پایان نرسیده و زمستان به یاسوج  سلامی نکرده است رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یاسوج از آغاز طرح استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش صدای دنا ، فرشاد صادقی با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرصت سه ماهه تا شروع عید باستانی نوروز و گردشگر پذیر بودن شهر یاسوج، اقدامات زیباسازی برای این شهر از هم اکنون شروع شده است.

صادقی افزود: ترمیم چمن، گلکاری و طراحی و نصب المان های نوروزی در شهر یاسوج شروع شده است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون این طرح در پارک های ولایت و غدیر در حال اجراست و پس از آن چمن سایر پارک ها و بلوارها ترمیم و احیا خواهد شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز گفت: دو گلدان با طراحی مشک و ملار که نشان از زندگی عشایری منطقه دارد نیز نصب شده است.

در حالی شهرداری یاسوج خود را برای استقبال از بهار آماده می کند که روزهای سختی را در زمینه بارندگی ها پیش رو دارد. در بارش های گذشته شهر دچار آبگرفتگی های شدیدی شد که رسانه ها از آن با عنوان دریاچه های شهری یاد کرده اند و هنوز شهرداری اقدامی برای رفع این معضل در بارندگی های آتی انجام نداده است .

همچنین پیش بینی ها حکایت از بارش برف در روزهای آینده دارد. آیا شهرداری آمادگی استقبال از برف را دارد یا همانند بارش های قبلی تردد در شهر مختل خواهد شد.  بنظر می رسد شهردار به جای طرح های رسانه پسند به ارایه و عملی کردن راهکارهای زیربنایی برای مدیریت شهر در فصل زمستان اقدام کند.

 

حتما ببینید

بوی مرگ در جاده های کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۰۷ کشته و مصدوم در ۱۳ روز / مرگ خود و همراهان را رقم نزنیم

جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ۱۱ روز پایانی فروردین ماه سال جاری بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.