خانه / آخرین اخبار / کهگیلویه ۱۰ سال دیگر منتظر باشد/ بهره برداری از پتروشیمی دهدشت در ده سال آینده

کهگیلویه ۱۰ سال دیگر منتظر باشد/ بهره برداری از پتروشیمی دهدشت در ده سال آینده

یکی از مهمترین دغدغه های مردم کهگیلویه بزرگ اشتغال است که وعده های بی سرانجام به ویژه در زمان انتخابات دیگر سراب بودن اشتغال زایی را برای این مردم به یقین تبدیل کرده است .

به گزارش صدای دنا ، هر چند که درسال ۱۳۸۶  کلنگ پروژه پتروشیمی دهدشت به زمین زده شد و وعده هزار روزه برای افتتاح آن اعلام گردید اما چندین هزار روز گذشت و چشم مردم به جمال پتروشیمی باز نشد و زمینی که کلنگ پتروشیمی در زمان محمد موحد در آن به زمین زده شد در زمان نماینده بعدی کهگیلویه ( علی محمد بزرگواری) با پیشنهاد کاشت سیب زمینی و پیاز مواجه گردید تا امید مردم به اجرای و بهره برداری از این پروژه عظیم در کهگیلویه به یاس تبدیل شود. اما بعد عدل هاشمی پور نماینده بعدی کهگیلویه بود که در زمان تبلیغات انتخاباتی خود آماده باش های فراوانی را برای پروژه های کهگیلویه از جمله پتروشیمی اعلام کرد.  عدل هاشمی پور در ادامه سریال آماده باش های خود گریزی به این واحد نیز زد و از آماده باش خود برای پتروشیمی دهدشت خبر داد. هر چند که در این مدت اقداماتی نیز در این زمینه صورت گرفت و به صورت کج دار و مریز نیز اقداماتی انجام شد اما انتظاری که مردم داشتند شاید چیزی فراتر از وضعیت کنونی بود. در عین حال نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی هنوز نیز از پیگیری ها و انعقاد قراردادهای متفاوت برای این پروژه عظیم در کهیگلویه سخن می گوید و مردم را نیز امیدوار به آینده می نماید. اما چهارم دی ماه بود که فرماندار شهرستان کهگیلویه در نشست خبری خود آب پاکی را بر دستان کهگیلویه بزرگ ریخت و ناامیدی از بهره برداری از این پروژه بزرگ را با صدای بلند فریاد زد . بر اساس آنچه که در رسانه ها منتشر شده است جعفر نیکبخت ، فراهم نبودن زیرساخت‌ها را علت کندشدن مسیر توسعه برای این شهرستان اعلام کرد و گفت: در خوشبینانه ترین حالت پتروشیمی دهدشت ۱۰ سال آینده به بهره برداری می رسد.
حال باید مردم کهگیلویه بر اساس پیش بینی فرماندارشان ده سال دیگر صبر کنند و منتظر باشند تا در خوشبینانه ترین حالت پتروشیمی دهدشت ۱۰ سال آینده به بهره برداری برسد.

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

یک نظر

  1. انهمه شعار دادن و آماده باش گفتن . هیچ کاری هم انجام نشده است بیچاره مردم کهگیلویه بزرگ که با شعار های پر تم طراق دلخوش کرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.