خانه / آخرین اخبار / طرح ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان سه دوره متوالی / موحد از گردونه انتخابات حذف می شود

طرح ممنوعیت کاندیداتوری نمایندگان سه دوره متوالی / موحد از گردونه انتخابات حذف می شود

نایب رییس کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس از تهیه طرحی برای محدود کردن نمایندگان برای شرکت در انتخابات در چند دوره خبر داد.
به گزارش صدای دنا «یحیی کمالی پور»، نایب رییس کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس، گفت: طرحی را به عنوان تعیین مدت معلوم برای دوره نمایندگی مجلس آماده کرده ایم.
وی افزود: براساس این طرح کاندیداتوری افرادی که سه دوره متوالی نماینده بوده اند، ممنوع می شود، همانند ریاست جمهوری که دو دوره متوالی است. در این طرح، نمایندگی مجلس در سه دوره متوالی برای شرکت در انتخابات محدود خواهند شد که مغایرتی با قانون اساسی ندارد.
گفتنی است، این طرح در حال بررسی است و امضا کنندگان این طرح کمالی پور، گودرزی، تابش، خامکانی، ناصری نژاد، کوسه غراوی، خادمی، درازهی، حمزه، رحیمی جهان آبادی، زرآبادی، مسعودی، سیاوشی، فاطمه سعیدی، یارمحمدی، ایران نژاد، نوروزی، تجری، آزادی خواه، شریفی، صفری، ربیعی فرادنبه، ذوالقدر، انارکی و فاطمه حسینی هستند.
منبع اقتصاد نیوز

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

۲ نظر

  1. اینگونه ذوق زده شدید او لا که هنوز نه به دار ه نه به بار درثانی این میگوید هرکس سه دوره متوالی بنا براین این طرح هیچگونه محدودیتی برای امثال موحد ایجاد نمیکنه چون دو دوره است که موحد در مجلس نیست طرح را اول مطالعه کن معنی عبارات را هم یادبگیری بدنیست

  2. نمیدونم پرواز باشه بهتر یا نباشه تکلیف مردم مشحص کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.