خانه / آخرین اخبار / انتقاد آموزش و پرورش کهگیلویه از مخابرات/ کیفیت فیبر نوری رضایت بخش نیست/ بی بهره بودن بعضی مدارس از خدمات الکترونیکی

انتقاد آموزش و پرورش کهگیلویه از مخابرات/ کیفیت فیبر نوری رضایت بخش نیست/ بی بهره بودن بعضی مدارس از خدمات الکترونیکی

رئیس آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه با انتقاد از شرکت مخابرات گفت: کیفیت فیبر نوری بسیار ضعیف است.

به گزارش صدای دنا، علی پورکپور در نشست شورای آموزش وپرورش از کسب رتبه یک شورای آموزش و پرورش این شهرستان در بین ۱۳ منطقه استان خبر داد و اظهار داشت: با حضور مسئولان استانی در یک جشن باشکوه از اعضای شورای آموزش وپرورش تجلیل می‌شود.

وی خواستار همکاری تمامی دستگاه‌های اجرایی نسبت به برگزاری این جشن شد و افزود: تمام فرایندهای آموزش وپرورش در تمامی مدارس شهری و روستایی به صورت الکترونیک بوده و برای انجام عملیات آنلاین کیفیت پهنای باند اینترنت ضروری است.

رئیس آموزش وپرورش شهرستان کهگیلویه عنوان کرد: کیفیت فیبر نوری در منطقه آموزش وپرورش بسیار ضعیف است که انتظار می‌رود شرکت مخابرات در زمینه بررسی این مشکل اقدام کند.

پورکپور هم چنین با توجه به عدم آنتن دهی برخی روستاها و بی بهره بودن مدارس روستایی از خدمات الکترونیکی، خواستار رفع این مشکل از اداره مخابرات شد.

در ادامه رئیس اداره مخابرات شهرستان کهگیلویه گفت: با توجه به فاصله زیاد آموزش وپرورش با مخابرات، از کابل مسی استفاده شده که با افت شدید پهنای باند رو به رو هستیم.

ارسلان نیکدارجمال افزود: اداره آموزش وپرورش درخواست فییر نوری بدهد تا در سریعترین زمان ممکن مشکل برطرف شود.

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.