خانه / آخرین اخبار / واکنش استانداری کهگیلویه و بویراحمد به اعلام اسامی متهمین مالی و فساد اقتصادی/ ذکر عنوان معاون هماهنگی جفا به مدیران زحمتکش است

واکنش استانداری کهگیلویه و بویراحمد به اعلام اسامی متهمین مالی و فساد اقتصادی/ ذکر عنوان معاون هماهنگی جفا به مدیران زحمتکش است

سخنگوی قوه قضائیه کشور روز گذشته در نشست خبری خود برخی از اسامی افراد با اتهامات مالی و فساد اقتصادی را ذکر و احکام آنها را تشریح نمود . در میان اسامی اعلام شده نام جعفر گوهرگانی که در حال  حاضر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد است نیز به چشم می خورد  واعلام شد که « جعفر گوهرکانی فرزند علی معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری در کهگیلویه و بویراحمد که به جرم تصرف غیرقانونی در اموال دولتی به صورت مکرر به ۱۱۰ ضربه شلاق محکوم شده است.»  حال بعد از گذشت یک روز از برگزاری این نشست، روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و اعلام می کند که پرونده آقای جعفر گوهرگانی مربوط به استخدام و بکارگیری نیرو در سازمان جهاد کشاورزی بوده است و هیچ ارتباطی با معاونت فعلی مشارالیه ندارد.

به گزارش صدای دنا؛ در نوشته روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد که نسبت به این موضوع ارسال شده آمده است:

« روز گذشته بنا به آنچه در اخبار و رسانه های کشور انعکاس یافت، در نشست خبری سخنگوی محترم دستگاه قضایی اسامی افرادی را با اتهام مالی و فساد اقتصادی اعلام کرد که در این میان نام آقای “دکتر جعفر گوهرگانی “معاون فعلی هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد، که در این خصوص نکاتی قابل ذکر است:

۱- پرونده مربوط به استخدام و بکارگیری نیرو توسط دکتر گوهرگانی در سازمان جهاد کشاورزی در سالهای ۹۳و ۹۴ _ زمان مدیریت ایشان در آن سازمان – بوده و ارتباطی با معاونت فعلی مشارالیه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نداشته و براین اساس ذکر عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان متهم جفا به این مجموعه ومدیران و پرسنل زحمت کش و خدوم آن است. لازم به ذکر است ایشان در نیمه دوم سال ۹۶ و آنهم پس از اخذ استعلامات قانونی لازم به سمت معاون استاندار منصوب شده است.
۲- به نظر می رسد ذکر عنوان مجرمانه اتهام مالی و فساد اقتصادی در پرونده ای که به زعم دستگاه محترم قضا موضوع آن جذب نیرو و استخدام بوده متناسب نبوده و مطرح شدن آن در کنار مفسدین اقتصادی باعث بروز شائبه های بسیاری شده است و در استان کوچکی چون کهگیلویه و بویراحمد، با بافت خاص اجتماعی،فرهنگی و قومی ، هزینه جبران ناپذیر آبرویی و اعتباری سنگینی برای نامبرده و خانواده اش و همچنین دیگر مسئولان استان در پی داشته است.
اگر چه این پرونده در هیئت تخلفات اداری نهاد ریاست جمهوری بررسی و رأی به برائت آن نیز صادر شده است.
۳- یکی از مهمترین رویکردها و سیاستهای استاندار فعلی کهگیلویه و بویراحمد در دولت دوازدهم مبارزه با فساد،تبعیض،قوم گرایی و استخدامهای بی ضابطه بوده و نماینده ارشد دولت پرچمدار این جریان محسوب می شود و همچنان در این مسیر گام بر می دارد و از زمان حضور ایشان کمترین تخلفات مالی و اداری در استان صورت گرفته است.
در پایان برای تمامی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی صحت و سلامت از درگاه خداوند لایزال مسآلت می نماییم.

روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویر احمد

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

یک نظر

  1. وقتی که استانداری با اینکه سابقه این افراد را میدانست و ارتقا پست به ایشان داد الان نباید موضع حق به جانب بگیرد . ضمنا مدیرکل ….که بیشترین استخدام فامیلی و رانت بازی را داشته نمیدونم چطور اسمی از ایشان نیست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.