خانه / آخرین اخبار / حمله مسلحانه به رئیس دادگستری استان / پورتال اطلاع رسانی دادگستری استان سکوت کرده است

حمله مسلحانه به رئیس دادگستری استان / پورتال اطلاع رسانی دادگستری استان سکوت کرده است

رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد  ظهر امروز و هنگام رفتن به منزل مورد  حمله مسلحانه قرار گرفت. این خبری بود که به سرعت در فضای مجازی استان منتشر می شد و هر کس بر اساس حدس و گمان های خود حاشیه هایی بر آن افزوده است  و در این میان پورتال اطلاع رسانی دادگستری استان تا این لحظه از انتشار هر گونه خبری در این زمینه خودداری کرده و هیچ گونه خبری را بر خروجی خود قرار نداده است .

به گزارش صدای دنا ، این در حالی است که خبرگزاری ایرنا  از وقوع این حمله مسلحانه خبر داده است  و نوشت : «  رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ساعتی پیش در یاسوج مورد سوء قصد مسلحانه قرار گرفت اما به وی آسیبی نرسید.»

خبرگزاری ایرنا  این خبر را به نقل از یک منبع آگاه منتشر کرده است و نوشت :« یک مقام آگاه بعداز ظهر چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت که حجت الاسلام غلامرضا مزارعی عصر امروز چهارشنبه هنگام رفتن به خانه اش در محله راهنمایی یاسوج مورد حمله مسلحانه فرد یا افرادی قرار گرفت.»

مقام آگاهی که « می خواست نامش فاش نشود »  افزود:  در این حمله مسلحانه که با سلاح جنگی صورت گرفت آسیبی به مزارعی و همراهان وی وارد نشده اما خودروی حامل وی آسیب دیده است .
وی ادامه داد که فرد یا افراد مسلح سوار بر یک دستگاه خودرو به سوی خودروی رئیس کل دادگستری استان شلیک کردند. این مقام آگاه گفت که موضوع از سوی نیروهای امنیتی و انتظامی در دست بررسی است.

اما در این میان سکوت پورتال دستگاه قضا در مورد این خبر موضوعی است که باعث شده است تا اخبار متفاوتی از این ماجرا در فضای مجازی منتشر شود . علاوه بر این ایرنا نیز نوشته است که « هنوز مقام های دادگستری کهگیلویه و بویراحمد درباره حمله به رئیس کل دادگستری استان اظهار نظری نکرده اند.»

روزنامه امید مردم و پایگاه خبری  صدای دنا ضمن محکوم کردن هر گونه هنجارشکنی و ایجاد نا امنی در استان ،  بر این باور است که پورتال اطلاع رسانی دادگستری استان در راستای جلوگیری از بروز شایعات و ایجاد حواشی برای این مساله ، هر چه سریعتر  آن بخش از رویداد امروز را که قابل انتشار است برای اطلاع عموم منتشر کند و اجازه ندهد که این موضوع با گمانه زنی ها و تحلیل های پراکنده به حاشیه برده شود.

 

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

یک نظر

  1. این جنایت وحشیانه و غیر انسانی موجب نگرانی همه مردم بویژه مطالبه گران نظم و آرامش شده و با توجه به نصب دوربین در همه چهار راهها و اغلب مغازه ها و بانکها .مردم انتظار دارند دستگاههای امنیتی و انتظامی نسبت به شناسائی عاملان و آمران این جنایت و سپردن آنان به دست عدالت اقدام نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.