خانه / آخرین اخبار / “تلگاه”، “تنگ سریز” و “کریک” سه نقطه حادثه خیز در جاده اصفهان/ دو کشته و سه مصدوم در تصادف دو خودرو/ رانندگان بیشتر احتیاط کنند

“تلگاه”، “تنگ سریز” و “کریک” سه نقطه حادثه خیز در جاده اصفهان/ دو کشته و سه مصدوم در تصادف دو خودرو/ رانندگان بیشتر احتیاط کنند

در تصادفی دو خودرو که در تلگاه در جاده اصفهان یاسوج اتفاق افتاد دو نفر کشته و سه نفر مصدوم شدند. رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد این نقطه را از نقاط حادثه خیز جاده اصفهان یاسوج معرفی کرد و گفت : بیشتر تصادفات محور”یاسوج به اصفهان” در سه نقطه حادثه خیز “تلگاه”، “تنگ سریز” و “کریک” اتفاق می افتند.

به گزارش صدای دنا، بهنام ویسی پور با بیان اینکه مسیر جاده اصفهان به یاسوج دارای نقاط حادثه خیزی است از رانندگان خواست برای حرکت د راین مسیر با احتیاط بیشتری رانندگی کنند. وی همچنین در باره علت این تصادف گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه استان در حال بررسی است.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: این تصادف در ساعت ۲۲ و ۱۰ دقیقه پنجشنبه شب به وقوع پیوست و متاسفانه این تصادف ۲ تن کشته و ۳ نفر مصدوم در پی داشت.

جلال پوران پور با بیان اینکه بلافاصله بعد از اعلام این خبر سه آمبولانس ۱۱۵ از پایگاه های دمچنار دشت بازار و مادوان ونیز آمبولانس هلال احمر به محل اعزام شد، اظهارکرد: به علت برخورد شدید هر دو خودرو یک آقای حدود۵۵ ساله که راننده پژو ۴۰۵ بود در دم و در صحنه جان باخت.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: خانم حدود ۳۷ ساله ای به علت شدت جراحات و خونریزی شدید و نداشتن علایم حیاتی در محل احیای قلبی شد و به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شد که متاسفانه تلاش تکنسین‌ها برای نجات این خانم نتیجه نداشت و جان خود را از دست داد.

پورانفرد تصریح کرد: ۳ مصدوم دیگر دو آقا و یک خانم بودند که از ناحیه اندامها دچار شکستگی شده بودند که بعد از اقدامات درمانی توسط تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.  وی اضافه کرد: وضعیت هر سه مصدوم خوب گزارش شده است.

حتما ببینید

چگونه فشار خون ما بالا می رود/نکاتی که باید رعایت کنیم

فشار خون بالا، به عنوان تهدید کننده سلامت افراد، متاسفانه بدون علامت ظاهر می شود …

یک نظر

  1. با نصب چند روشنایی و چراغ خطر مشکلات این ۳ نقطه حل خواهد شد. ولی متاسفانه اینگار یا گوش شنوا نیست ، یا کسی پیگیر نیست ، یا کسی پاسخگو و بدهکار نیست و فقط آمار کشته ها را انعکاس می دهند و درد ما را افزایش و تازه تر می کنند… تا اجرای پلهای در دست احداث و خاکبرداری و رفع نقاط حادثه خیز بهترین و کم هزینه ترین مورد برای راه و شهرسازی ، راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پلیس راه و دفتر فنی استانداری و سایر ادارات ، نهادها و سازمانهای مربوطه ایجاد روشنایی و نصب ستون برق روشنایی و چند چراغ چشمک زن خطر می باشد. از معاون محترم عمرانی استاندار تقاضای رسیدگی و دستور ویژه را خواهانیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.