خانه / آخرین اخبار / یکی شهردار یاسوج را بیدار کند/ برف و لغزندگی در تمام معابر

یکی شهردار یاسوج را بیدار کند/ برف و لغزندگی در تمام معابر

با آغاز بارش برف از ساعات ابتدایی امروز ۲۲ بهمن ماه، خیابان های شهر یاسوج دچار لغزندگی شده اند و هم اکنون تردد به سختی در این شهر امکان پذیر است.

به گزارش صدای دنا، امروز بعد از چند سال بالاخره بارش برف مردم مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد را خوشحال کرد اما بخش غم انگیز ماجرا آنجاست که در حالی که مردم براساس پیش بینی های هواشناسی کلاه و دستکش هایشان را برای بارش برف آماده کرده بودند، مسئولان استان در خواب ماندند و تمهیدی برای پیشگیری از بحران های ناشی از برف نیاندیشیدند.

شهردار یاسوج که در کل امسال حتی توان رفع مشکل برخی نقاط که در بارندگی ها دچار تجمع آب باران و تشکیل دریاچه می شدند را نیز نداشت، هم اکنون نیز برای شن پاشی و نمک پاشی معابر شهر و برف روبی معابر آمادگی ندارد و کلا در خواب زمستانی هستند.

خیابان های شهر یاسوج هر لحظه مملو از برف می شوند و خبری از اقدمات برف روبی در سطح معابر شهر نیست این در حالی است که جاده های اصلی نیز مسدود شده اند و مسافرانی نیز که تعطیلات در یاسوج به سر می بردند در این شهر گرفتار شده اند.

در حال حاضر تردد در معابر درون شهری مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد سخت تر از جاده های برون شهری است و خبری از شورای شهر و مدیریت شهری نیست.

حتما ببینید

چگونه فشار خون ما بالا می رود/نکاتی که باید رعایت کنیم

فشار خون بالا، به عنوان تهدید کننده سلامت افراد، متاسفانه بدون علامت ظاهر می شود …

یک نظر

  1. باید از سازمان پسماند پرسید که اقای… دلت خوشه اسمت مدیر عامله. یادت رفته که برف روبی جزو وظایف شماست. اگر واقعا اقای شهردار بیدار باشه نباید یک روز به شما فرصت کار کردن بده. هر شهروندی که از این وضعیت دار حادثه بشه شهرداری مقصراست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.