خانه / آخرین اخبار / تصادف وحشتناک روی پل سوم بشار/ این محور همچنان خطرناک است

تصادف وحشتناک روی پل سوم بشار/ این محور همچنان خطرناک است

پل سوم بشار اینبار شاهد تصادف وحشتناک کامیون با سواری سمند بود.

به گزارش صدای دنا؛  ظهر امروز یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری سمند در ابتدای پل سوم بشار برخورد کرد و برای مدتی این محور دچار ترافیک سنگین شد.

به گفته شاهدان باریک شدن ناگهانی محور علت اصلی این تصادف بود که خسارات مالی و جرحی بر جای گذاشت.

پل سوم بشار که یک لاین آن در خرداد امسال پس از ۱۵ سال افتتاح شد امروز مانند طفلی است که نه شهرداری و نه راه و شهرسازی سرپرستی آن را بر عهده نمی گیرند و بلاتکلیف حجم عظیمی از ترافیک را بر دوش دارد.

این پل پاییز امسال در اثر بارش های شدید دچار ریزش در دیوار حائل و کناره ها شد و هم اکنون دچار مشکلاتی از قبیل باریک شدن ناگهانی مسیر دسترسی، عدم خط کشی و نصب علائم راهنمایی مناسب، دور برگردان های غیر استاندارد نزدیک پل، خراب شدن آسفالت در حاشیه پل، آبگرفتی در حاشیه پایینی پل به علت وجود نقاط گود و… است که هرکدام می تواند در آینده خطرساز شود.

حال باید دید که این پل که استاندار کهگیلویه و بویراحمد بعد از ۱۵ سال آن را افتتاح کرد به قتلگاه درون شهری یاسوج تبدیل می شود و یا استاندار  و عزیز فیلی معاون عمرانی استاندار که گفته می شود افتتاح یک لاین پل نتیجه تلاش های وی است تمهیدی برای پل بی سرپرست و راههای دسترسی به آن می اندیشند یا باید شاهد تصادف های بیشتری باشیم.

حتما ببینید

تکذیب شهردار و قربانی شدن رسانه ها / یا فایل صوتی را منتشر کنید یا عذرخواهی نمایید/ آقای استاندار یک بار هم قانون مطبوعات را بخوانید

درج خبر واکنش شهردار یاسوج به سخنان استاندار و تکذیب آن باعث شد تا رسانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.