خانه / آخرین اخبار / مصالحه ۶۸ درصدی پرونده های ارجاعی به اداره مشاوره پلیس استان/ برگزاری ۲۷۵۸ جلسه مشاوره

مصالحه ۶۸ درصدی پرونده های ارجاعی به اداره مشاوره پلیس استان/ برگزاری ۲۷۵۸ جلسه مشاوره

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۸ درصد پرونده هایی که در سال ۱۳۹۷به اداره مشاوره معاونت اجتماعی پلیس کهگیلویه و بویراحمد و دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری های استان ارجاع شده بود، به مصالحه ختم شدند.

به گزارش صدای دنا، سرهنگ “منصور صدر”  اظهار داشت: سال گذشته ۲ هزار و ۷۵۸ جلسه مشاوره با موضوعاتی چون خانوادگی، تربیتی، روانی، اجتماعی، حقوقی، نزاع و درگیری، ازدواج، تحصیلی، شغلی و اقتصادی توسط کارشناسان اداره مشاوره معاونت اجتماعی و مشاوران دوایر مددکاری کلانتری های سراسر استان برگزار و ۱۳۵ مورد روان سنجی نیز انجام شد.

وی افزود: همچنین در این مدت ۹۳ جلسه مشاوره فعال در مدارس، مساجد و کانون های تربیتی استان با شرکت ۷ هزار و ۲۵۳ نفر و ۱۶ جلسه مشاوره گروهی با موضوعاتی چون طلاق و پیامدهای آن، ازدواج، فرزندپروری، پیشگیری از آسیب های اجتماعی، آموزش مهارت های اجتماعی و سازگاری زناشویی برگزار شد.

سرهنگ صدر تصریح کرد: اداره مشاوره آرامش معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هر روز به صورت تلفنی به شماره ۲۱۸۲۱۴۶۱ و حضوری به آدرس یاسوج، میدان معلم، جنب فروشگاه رفاه و همچنین در کلانتری های سراسر استان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان به مردم است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خاطر نشان کرد: شناخت مسائل اجتماعی و پیشگیری از آسیب ها و معضلات اجتماعی برای داشتن جامعه ای سالم و پویا بخشی از وظایف معاونت اجتماعی ناجاست که این نشانگر رویکرد اجتماعی و جامعه محوری پلیس به موضوعات و مسائل است.

حتما ببینید

بوی مرگ در جاده های کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۰۷ کشته و مصدوم در ۱۳ روز / مرگ خود و همراهان را رقم نزنیم

جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ۱۱ روز پایانی فروردین ماه سال جاری بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.