خانه / آخرین اخبار / انتصاب مجدد رئیس اتاق بازرگانی فرصتی برای رونق تولید در استان/ بانک صادرات استان آماده همکاری در راستای تحقق شعار سال است

انتصاب مجدد رئیس اتاق بازرگانی فرصتی برای رونق تولید در استان/ بانک صادرات استان آماده همکاری در راستای تحقق شعار سال است

مدیر شعب بانک صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی انتصاب مجدد رئیس اتاق بازرگانی ،صنایع ، معادن و کشاورزی یاسوج را تبریک گفت.
به گزارش صدای دنا؛ سپهدار روانان در این پیام خطاب به جبار کیانی پور آورده است: انتصاب مجدد حضرتعالی به سمت رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی یاسوج که نشان از لیاقت و شایستگی های جنابعالی دارد را از صمیم قلب تبریک عرض نموده و سربلندی شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.
روانان در این پیام همچنین اظهار امیدواری کرد اتاق بازرگانی یاسوج با بهره گیری از تجربیات و هم اندیشی همه بخش های اقتصادی بتواند گامی مهم در راه توسعه استان بردارد.

مدیر شعب بانک صادرات استان، انتصاب مجدد جبار کیانی را فرصتی برای موفقیت بیش از پیش اتاق بازرگانی عنوان کرد و افزود: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده انتظارات از  اتاق بازرگانی افزایش یافته است و امیدواریم رئیس و هیات رئیسه اتاق بازرگانی یاسوج بتوانند در این سال عملکردی قابل قبول از خود نشان دهند.
مدیر شعب بانک صادرات استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان بر همکاری همه دستگاهها و بخش ها در تحقق شعار سال تاکید کرد و گفت: بانک صادرات آمادگی دارد تا در راستای تحقق شعار سال ، همگام با سایر بخش ها به رونق تولید در استان کمک نماید.

حتما ببینید

کمتر از دو هفته تا بزرگترین رویداد گردشگری یاسوج / همه منفعل

کمتر از دو هفته دیگر یکی از بزرگترین رویدادهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.