کد خبر : 2497
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۸

با کار جهادی و بسیجی بیگانه نیستم / پتانسیل های روشن را کارا و قوی تر می کنیم

با کار جهادی و بسیجی بیگانه نیستم / پتانسیل های روشن را کارا و قوی تر می کنیم

با کار جهادی و بسیجی بیگانه نبوده و نیستم و امیدوارم با همراهی و همکاری همه همکارانم در مخابرات استان ، پاسخ مناسبی برای اعتماد هیات مدیره داشته باشم. به گزارش صدای دنا؛ طی آیینی با حضور مسئولان کشوری و مدیران و کارکنان شرکت مخابرات استان سرپرست شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

با کار جهادی و بسیجی بیگانه نبوده و نیستم و امیدوارم با همراهی و همکاری همه همکارانم در مخابرات استان ، پاسخ مناسبی برای اعتماد هیات مدیره داشته باشم.
به گزارش صدای دنا؛ طی آیینی با حضور مسئولان کشوری و مدیران و کارکنان شرکت مخابرات استان سرپرست شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
در این مراسم ابراهیم یافتیان، عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران ، مخابرات را به عنوان شرکت خدمات رسانی که تاکنون خدمات ارزنده‌ای را در کشور انجام داده است معرفی کرد و گفت: تا دیروز می‌گفتیم این سرویس‌ها را داریم و مشتری مجبور بود از ما بخرد اما هم اکنون مشتری برای ما مشخص می‌کند که چه می‌خواهد و اگر مخابرات ندهد از شرکت‌های دیگر می‌خرد.

جایگاه استان باید بالاتر باشد
این عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: جایگاه این استان باید بالاتر از این باشد و هفت در ۲۴ باید کار کرد و این جایگاه نیاز به تلاش ۲۴ ساعته و تعامل با مسئولان استان دارد. استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ویژگی‌های خاص خودش است و برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.
یافتیان با اشاره به تعامل با مسئولان استان تصریح کرد: استاندار به عنوان نماینده دولت و نمایندگان به عنوان نماینده مردم هستند بنابراین مشکلاتی که مطرح می‌کنند باید در چارچوب قانون و رفع کنیم و کارهایی به نام تعامل که خارج از عرف و قانون باشد انجام ندهیم.
وی با تاکید بر سرعت بخشی به توسعه و نگهداری در شرکت مخابرات ادامه داد: با توسعه درآمد ایجاد می‌شود، مردم تلفن می‌خواهند و اینکه به صرفه نیست دوغ و کشک است بلکه همه جا مقرون به صرفه است. توسعه یک انقلاب است بنابراین نگهداری آن مهتر است و در صورتی که نگهداری خوب نباشد مشتریان به سمت سایر رقبا می‌روند.
این عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به سال رونق تولید عنوان کرد: یک تجهیز ایرانی بهتر از خارجی کار می‌کند و استفاده و حمایت از تولید داخل باعث ایجاد شغل می‌شود و سیاست هیئت مدیره مخابرات استفاده از تولیدات داخل به جهت رونق تولید است.

۸۰ درصد مخابرات حق الناس است
یافتیان با بیان اینکه ۸۰ درصد شرکت مخابرات ایران حق الناس و ۲۰ درصد بیت المال است، تاکید کرد: به سمت اسراف برویم در آن دنیا باید جواب دهیم و در حفظ بیت المال رعایت کنیم. از حق زیر مجموعه در صورتی که حق می‌گوید دفاع کنید و برای حفظ صندلی و دو روز ریاست زیر مجموعه خود را له نکنید چراکه آه مظلوم بد جور می‌گیرد.
مدیران افراد متملق را از سیستم دور کنند
وی بیان کرد: مدیران افراد متملق و چاپلوس را از سیستم خود دور کنند چرا که چنین افرادی هر مدیر آید با او هستند و پس از مدتی شب نامه علیه این و آن می نویسندو چنین افرادی مانع توسعه و نگهداری در مخابرات هستند.
این عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران اظهارکرد: به خانواده معظم شهدا و ایثارگران احترام بگذاریم بخاطر اینکه میز و صندلی مدیران ما مدیون این قشر هستند و باید تکریم و قدرش ناسی شوند.

وارد بازی های سیاسی نمی شویم
یافتیان با اشاره به اینکه تمام شرکت‌های مخابرات استانها ماهانه از سوی شرکت مخابرات ایران رصد می‌شوند، گفت: وارد بازی‌های سیاسی نمی‌شویم اما از هر کسی که بتواند کار مردم را جلو ببرد، استفاده خواهیم کرد. شرکت مخابرات جای خدمت رساندن به مردم است و هر کس خدمت می‌کند بسیجی است دارای شناسنامه یا بدون شناسنامه باشد.
وی اضافه کرد: خدمت به مردم برای ما می‌ماند ما مدیران با یک برگه آمدیم و با یک برگه نیز می‌رویم.

با کار جهادی و بسیجی بیگانه نیستیم/ پتانسیل های روشن و کارا را قوی تر می کنیم
سرپرست جدید مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تودیع و معارفه خود بر اصل پاسخگویی تاکید کرد و گفت: به یاری خداوند تبارک و تعالی عمواره بر اصل پاسخگویی و برآورده کردن انتظارات موجه جامعه وفادار خواهم ماند.
سید محمد هادی امیری، با تقدی رو تشکر از اعتماد هیات مدیره گفت: با کار جهادی و بسیجی بیگانه نبوده و نیستم و امیدوارم با همراهی و همکاری همه همکارانم در مخابرات استان ، پاسخ مناسبی برای اعتماد هیات مدیره داشته باشم .
وی که خود سالها در هیات مدیره مخابرات استان حضور فعال داشته است به برخی از برنامه های خود اشاره کرد و گفت:
با همکاری همکاران ناچاریم برخی واحدها و مکانهای مخابرات استان را کوچک یا ادغام کنیم، پتاسیل های خاموش را کار خواهم کرد، پتانسیل‌های از رده خارج شده را تعطیل می‌کنیم و پتانسیلهای روشن را کارا و قوی می‌کنیم.
سید محمد هادی امیری در پایان با بیان اینکه آغوش خود را به روی ایده های همکاران مخابرات استان گشوده ایم گفت: دست تک تک کارکنان مخابرات استان را در راستای بهبود وضعیت مخابرات استان و همچنین خدمات رسانی بهتر و مطلوب تر به مشترکان می فشارم .
در پایان این آیین طی حکمی از سوی مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران سید محمد هادی امیری به عنوان سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از زحمات عبدالحسین افتخاری مدیرعامل سابق تقدیر شد.لازم به ذکر است که سید محمد هادی امیری سوابقی از جمله رئیس اداره مخابرات شهرستان کهگیلویه، مدیر ارتباطات سیار شرکت مخابرات، عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات استان و مشاور مدیر مخابرات استان را در کارنامه خود دارد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.