خانه / آخرین اخبار / مرگ دختر جوان در رود خانه خرسان / رتبه نهم فوتی های ناشی از غرق شدگی برای کهگیلویه و بویراحمد

مرگ دختر جوان در رود خانه خرسان / رتبه نهم فوتی های ناشی از غرق شدگی برای کهگیلویه و بویراحمد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان  کهگیلویه و بویراحمداز غرق شدن دختر جوان ۳۳ ساله ای در رودخانه “خرسان” خبر داد.

به گزارش صدای دنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “منصور صدر” اظهار داشت : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن دختری جوان در رودخانه خرسان بلافاصله مأموران انتظامی و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه در اثر این حادثه دختر جوان ۳۳ ساله ای که برای شتشوی لباس به رودخانه رفته بود به علت حجم بالای آب در رودخانه غرق شد که تلاش مأموران و نیروهای امدادی برای یافتن جسد او تاکنون بی نتیجه مانده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به ادامه تلاش مأموران و نیروهای امدادی برای یافتن جسد این دختر جوان به شهروندان توصیه کرد: از شنا کردن و رفتن در کنار رودخانه ها اکیداً خودداری کنید تا شاهدچنین حوادث ناگوار نباشیم.

آمار غرق شدگی در استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی صورت می گیرد که  خبرگزاری ایسنا به نقل از مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: بر اساس آخرین سالنامه آماری سازمان پزشکی قانون کشور بطور میانگین تعداد فوتی ناشی از غرق شدگی برحسب جمعیت در استان کهگیلویه و بویراحمد از میانگین کشور بالاتر بوده و در بین استانهای کشور رتبه نهم را داشتیم.

حتما ببینید

کمتر از دو هفته تا بزرگترین رویداد گردشگری یاسوج / همه منفعل

کمتر از دو هفته دیگر یکی از بزرگترین رویدادهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.