خانه / آخرین اخبار / دهبانی پور: منتظر روز موعودم تا استعفایم را تقدیم وزیر کنم/ آخرین ایستگاه مدیرکل

دهبانی پور: منتظر روز موعودم تا استعفایم را تقدیم وزیر کنم/ آخرین ایستگاه مدیرکل

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از چهارسال و چند ماه، حالا منتظر روز موعود هستم تا استعفای خود را تقدیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایم.

به گزارش صدای دنا، رضا دهبانی پور که این روزها ماجرای استعفایش جدی شده و حتی رسانه ها از مصاحبه گزینه هایی با استاندار برای جایگزینی او خبردادند، بعد از نشست شاهنامه خوانی در شهرستان کهگیلویه با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در ایسنتاگرام از استعفای خود در روزهای آتی خبر داد.

دهبانی پور در این پست نوشته است: «شاید آخرین ایستگاه من در فرهنگ و ارشاد اسلامی نشست اهل قلم و شاهنامه با حضور دکتر خطیبی و اصحاب فرهنگ و هنر کهگیلویه با موضوع راز و رمز جاودانگی شاهنامه باشد.

۱۷ بهمن ۹۳ طی حکمی از سوی وزیر وقت دکتر علی جنتی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منوب شدم بعد از ۴ سال و چند ماه منتظر روز موعود هستم تا استعفای خود را تقدیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایم.»

پیش از این موضوع استعفای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی رسانه ها مطرح شده بود و مشخص است که استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز با مصاحبه گرفتن از گزینه های مختلف به دنبال جایگزین رضا دهبانی پور است. برخی گمانه زنی ها از پست های بالاتر برای دهبانی پور خبر می دهند اما برخی دیگر استعفای وی را به علت قصد شرکت انتخابات اسفند ۹۸ می دانند.

حتما ببینید

کمتر از دو هفته تا بزرگترین رویداد گردشگری یاسوج / همه منفعل

کمتر از دو هفته دیگر یکی از بزرگترین رویدادهای گردشگری استان کهگیلویه و بویراحمد با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.