کد خبر : 2793
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۳:۴۸

سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است!

سرمربی تیم ملی مشغول تماشای لیگ است!

مهدی تاج می گوید سرمربی آینده تیم ملی لیگ را زیر نظر دارد و خودش مسابقات را می بیند و دنبال می کند. به گزارش صدای دنا به نقل از  “ورزش سه”، مهدی تاج در مجمع هیئت فوتبال استان خراسان رضوی حضور داشت و انتخابات آن را زیر نظر گرفت. رئیس فدراسیون فوتبال ایران که

مهدی تاج می گوید سرمربی آینده تیم ملی لیگ را زیر نظر دارد و خودش مسابقات را می بیند و دنبال می کند.

به گزارش صدای دنا به نقل از  “ورزش سه”، مهدی تاج در مجمع هیئت فوتبال استان خراسان رضوی حضور داشت و انتخابات آن را زیر نظر گرفت. رئیس فدراسیون فوتبال ایران که این روزها به خاطر موضوع انتخاب سرمربی تیم ملی بسیار مورد سوال قرار می گیرد، در پایان این مجمع در جمع خبرنگاران حضور یافت و پاسخگوی پرسش های آن ها شد.

مهدی تاج در پاسخ به سوالی در خصوص سرمربی تیم ملی نیز اظهار داشت: ببینید تیم ملی گمانه زنی های زیادی رویش می شود. همه نگران تیم ملی هستند و این حق را هم دارند که نگران تیم ملی کشورشان باشند. ما هم مثل آن ها نگران هستیم و دنبال آن هستیم یک برنامه ریزی خوب و مدون و عالی را انجام دهیم. ما بعد از رفتن آقای کی روش دنبال آن بودیم که یک مربی صاحب سبک بسیار قوی و توانمند را بیاوریم که بتوانیم توسعه قبلی را ادامه دهیم ضمن اینکه حاشیه های جانبی را کم کنیم و انشالله این کار را انجام خواهیم داد. به سرعت روندش طی می شود و حالا من گفتم سعیم این است که به فیفادی نرسد و سرمربی به لیگ برسد تا لیگ را مدنظر قرار بدهد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره نگرانی مردم هم عنوان کرد: ببینید این که یک موقع می گفتند همه تیم ملی ها پیراهن دارند ما نداریم، ما گفتیم کسی نگران نباشد. بعدگفتند پیراهن تیم ملی زیر پیراهنی است، بعد می گفتند جنسش خوب نیست. درحالیکه فیفا اعلام کرد یکی از زیباترین پیراهن ها پیراهن تیم ملی ما بود. این نگرانی ها یک مقداریش درست است و بعضی هایش درست نیست. ولی من درباره سرمربی اعتقادم این است که ما تا فیفادی وقت داریم .ضمن این که کار را باید به سرعت انجام بدهیم و کاری کنیم که سرمربی لیگ را هم زیر نظر قرار دهد هرچند سرمربی مدنظر ما دارد لیگ را به طور جدی و به وسیله … (خودش) دنبال می کند و می بیند. این را مردم بدانند که این کار دارد انجام می شود.

تاج در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی مشخص شده؟ گفت: نه ما روندش را طی می کنیم، برای آوردن هر سرمربی یک روند و مناسباتی دارد که نسبت به قبل یک مقدار سخت تر هم شده است.

* می خواهیم به المپیک برویم

تاج در خصوص وضعیت تیم امید هم گفت: امیدوارم تحول و نگاهی نو در تیم امید داشته باشیم. ما ۴۰ سال است به المپیک نرفته ایم. من خیلی جدی هستم ، در جام جهانی خوب بودیم، در آسیا خوب بودیم، در جام جهانی رکورد تاریخی زدیم در رفتن به جام جهانی هم رکورد زدیم ، فوتسال ….اما امید برای ما خیلی مهم است. فکر کردیم با این دست فرمان مجبور به عذرخواهی شویم. تلاش می کنیم راه حل بهتری پیدا کنیم. سرمربیانی هم پیشنهاد شده اند که بنده نام نخواهم برد.

وی افزود: قرارداد آقای کرانچار را تفاهم کردیم با دوماه. کرانچار خیلی بزرگی کرد و فدراسیون فقط دو ماه حقوق ایشان را داد. این بزرگی کرانچار بود نه زرنگی ما.

او درباره اتفاقات بازی ذوب آهن گفت: من خودم اعتقادم این است که اتفاق خوبی نبود، من نگرانم که چه چیز را بگویم، تقصیر را می توان دو طرفه تلقی کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.