کد خبر : 2842
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴

آقای نابغه از البرز دیپورت شد/ مدیرانی که در استان شاخ غول می شکنند

آقای نابغه از البرز دیپورت شد/ مدیرانی که در استان شاخ غول می شکنند

خبر تاسف آور بود، مجید محنایی تنها یک هفته توانست در استانداری البرز در کسوت معاون بماند، حال دیپورتش کردند تا یا خودش فرار کرد، مهم نیست، مهم این است که محنایی چهار سال در کهگیلویه و بویراحمد معاون بود. به گزارش صدای دنا؛ مدیران پر مدعای کهگیلویه و بویراحمد آنگاه که در استان حضور

خبر تاسف آور بود، مجید محنایی تنها یک هفته توانست در استانداری البرز در کسوت معاون بماند، حال دیپورتش کردند تا یا خودش فرار کرد، مهم نیست، مهم این است که محنایی چهار سال در کهگیلویه و بویراحمد معاون بود.

به گزارش صدای دنا؛ مدیران پر مدعای کهگیلویه و بویراحمد آنگاه که در استان حضور دارند، هژمونی رسانه ایشان از آنها غول هایی می سازند که نابغه اند و باید ازشان مشورت گرفت اما چون در محک آزمون در استانی و جایی دیگر می روند بیشتر از یک هفته دوام نمی آورند یا دیپورت می شوند یا خودشان فرار را بر قرار ترجیح می دهند و به همان کهگیلویه و بویراحمدی بر می گردند که هر چه می کشد از دست همین مدیران است، مدیرانی که چون صدای دهل از دور خوشند و از نزدیک بحران مدیریت است که سرتاسر این استان را درنوردیده و تا این مدیران در عرصه مدیریتی دیگر استان ها محک نخورند عیارشان مشخص نخواهد شد.

مجید محنایی یک نمونه است، کسی که در چهارسال ناموفق ترین عملکرد را در کسوت یک معاون داشت اما به ناگاه از سوی علی محمد احمدی نیز به عنوان مشاور برگزیده شد ولی محنایی به همین نیز قانع نبود و هوای معاوkت در سر داشت و به البرز کوچید تا در آنجا تجربیاتش را به اشتراک بگذارد ولی به یک هفته نکشید برخی گفتند تایید نشده و خودش هم گفت که شرایط کار برایش فراهم نبوده و برگشته است.

اما بخش جالب ماجرا اینجاست که محنایی می رود، حال باب میلیشان نیست یا باب میلش نیست، بر می گردد، صاف به استانداری کهگیلویه و بویراحمد می رود و دوباره به مشاورت استاندار مشتغل می گردد، یک نفر هم نبوده است از او بپرسد شما که رفتی این چه صندلی است که برایتان تضمین شده که هر وقت دلت خواست بروی و هر وقت دلت خواست برگردی؟

یعنی استاندار آنقدر گیر یک مشاور بوده است که در این یک هفته صندلی محنایی را رزرو گذاشته تا مدیر لژیونرمان به کرج آیا از محیط جدید کاری خوشش می آید یا نه و بر می گردد و دوباره افتخاراتش را در استان پیاده و اجرا می کند؟

مدیرانی که در استان تجربه آزمایی می کنند و چون آب حیات دست نیافتنی اند و چون گل همیشه بهار در همه فصل آثار ثمر وجودشان شامل حال کهگیلویه و بویراحمد می شود، تنها در این استان است که غول مدیریتند و معجزه گر طرح نو در انداختن وگرنه چون در استان های دیگر، در قیاس با مدیران دست پایین نیز قرار گیرند، شکست می خورند و باز به همین جایی بر می گردند که از برکت وجود همین مدیران پسوند محرومیت را یدک می کشد.

استان های توسعه یافته مثل کهگیلویه و بویراحمد نیست، مدیری که در روز اول نتواند خودش را نشان دهد، پس می زنند، نمی پذیرند و نمی خواهند این تنها کهگیلویه و بویراحمد است که نقدهای رسانه ها به هیچ انگاشته می شود و دوران مدیریت مدیران ضعیف هر روز تمدید می گردد.

هوشنگ امیدوار-گروه سیاسی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 6 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خخخخ شنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰

من جاش بودم همون جا یه خونه اجااره می کردم می موندم

ناشناس شنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱

مال بد بیخ ریش صاحبشه

ملی شنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴

کجات سوخته

یاسوج شنبه , ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹

تو چه عقده ای دلشتی اقای امیدوار مگه صندلی مشاوری رو میخواستی
ای کاش یه مقدار اطلاعات داشتی بعد یه متن این چنینی رو مینوشتی.افسوس که فقط دنبال تیتر جنجالی هستی

ناشناس یکشنبه , ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۷:۳۶

انتقاد قشنگی بود