خانه / آخرین اخبار / تیام و جپاروف استقلال را سرکار گذاشتند/ مردم همه‌چیز را می‌دانند

تیام و جپاروف استقلال را سرکار گذاشتند/ مردم همه‌چیز را می‌دانند

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران گفت: متأسفانه تیام و جپاروف، استقلال را سرکار گذاشتند، چرا که می‌توانستند زودتر از اینها تکلیف خود را روشن کنند.

خسرو حیدری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پیکان در ورزشگاه آزادی گفت: با اینکه هفته اول بود، اما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم یک بازی قابل قبول را ارائه دهیم.

وی تأکید کرد: هواداران ما را سورپرایز کردند، تعداد زیادی از آنها در ورزشگاه حاضر شدند و تیمشان را تشویق کردند.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران افزود: امروز می‌توانم بگویم جوانان استقلال در میدان ظاهر شدند؛ بازیکنان جوانی که آینده خوبی دارند و مطمئناً می‌توانند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

حیدری با انتقاد از عملکرد تیام و جپاروف گفت: باید بپذیریم این دو بازیکن استقلال را سرکار گذاشتند؛ آنها که نمی‌خواستند بمانند، می‌توانستند زودتر این موضوع را اعلام کنند و هواداران و کادر فنی را سرکار نگذارند ما حتی تا دو روز پیش فکر می‌کردیم این دو به جمع ما اضافه خواهند شد، اما چنین اتفاقی صورت نگرفت.

وی در خصوص شعار هواداران علیه وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: وظیفه من فوتبال بازی کردن است، نه جواب دادن به این سؤال؛ اما اعتقاد دارم مردم همه چیز را می‌دانند و نیازی نیست که کسی بخواهد آنها را تحریک کند.

حیدری با انتقاد از اینکه خیلی‌ها به امید ابراهیمی به دلیل جدایی‌اش از استقلال معترض هستند، گفت: امید بازیکنر ۳۰ ساله است و سال های آخر فوتبالش را می‌گذراند بنابراین تصمیم گرفت به قطر برود و باید به تصمیمش احترام بگذاریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران همچنین در خصوص مجید حسینی اظهار داشت: بالاخره او در جام‌جهانی بازی کرد، مورد قبول چند تیم بزرگ قرار گرفت و تصمیم گرفت که ادامه فوتبالش را در کشوری دیگر انجام دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران صبور باشند، تحمل کنند، مطمئن باشند که استقلال بهتر خواهد شد و نتایج قابل قبول‌تری هم کسب خواهد کرد.

حتما ببینید

بیمارستان شهید جلیل تکمیل نیست / آقای استاندار؛ لطفا اجازه افتتاح ندهید/ سلامت مردم قربانی سیاست بازی نشود

در حالی که بیمارستان جلیل یاسوج هنوز به صورت کامل تکمیل نشده است و مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.