خانه / آخرین اخبار / مدیران استان برای توجیه کم کاری و سهل انگاری خود، بهانه تراشی می کنند

مدیران استان برای توجیه کم کاری و سهل انگاری خود، بهانه تراشی می کنند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهانه تراشی برای اجرا نکردن مصوبات مربوط به بازدید از مناطق و بخش های مختلف در شهرستان های هشت گانه این استان از مدیران و متولیان امر قابل پذیرش نیست.

به گزارش صدای دنا، علی محمد احمدی عصر شنبه در بازدید از بخش کبگیان بویراحمد اظهار داشت: برخی مدیران اجرایی این استان برای توجیه کم کاری و سهل انگاری خود در زمینه اجرا نکردن مصوبات بهانه تراشی می کنند.
وی مهمترین ظرفیت بخش کبگیان را رونق و توسعه بخش کشاورزی دانست و افزود: توسعه باغ ها در زمین های شیبدار، تغییر رویکرد کشاورزی از سنتی به نوین و اصلاح الگوی کشت در بخش کبگیان با جدیت در دستور کار قرار گیرد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: لازم است که سازمان جهاد کشاورزی، شرکت آب منطقه ای و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در راستای تحقق چنین امور مهمی تلاش و اقدام کنند.
احمدی عنوان کرد: سرمایه گذاری بر روی رودخانه بشار و کبگیان در زمینه های کشاورزی و گردشگری می تواند این بخش را از محرومیت خارج و شرایط توسعه روزافزون آن را فراهم کند.
وی ابراز داشت: هر اقدامی در حوزه کشاورزی بخش کبگیان باید متناسب با اقلیم منطقه باشد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عمده ترین مسائل و مشکلات بخش کبگیان و خواسته ها و دغدغه های مردم در حوزه های راه، آموزش، مخابرات(فیبر نوری)، کمبود آب شرب و کشاورزی و بهداشت و درمان بوده که این مطالبات بحق مردم در بازه زمانی یک ماه مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.
احمدی اظهار داشت: حدود 20 مدرسه در بخش کبگیان کمبود سرویس بهداشتی دارند که لازم است مسئولان اداره کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس کهگیلویه وبویراحمد خیران را به سمت رفع این گونه مشکلات در ظاهر کوچک سوق دهند.
وی افزود: مسائل و مشکلات بخش کبگیان در کارگروه های مختلف و با حضور مسئولان اجرایی مربوطه با دقت بررسی و تا زمان رفع کامل پیگیری خواهند شد.

حتما ببینید

بوی مرگ در جاده های کهگیلویه و بویراحمد/ ۱۰۷ کشته و مصدوم در ۱۳ روز / مرگ خود و همراهان را رقم نزنیم

جاده های کهگیلویه و بویراحمد در ۱۱ روز پایانی فروردین ماه سال جاری بیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.