کد خبر : 3810
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۴۴

توهین و تهمت به آیت الله شرف استان/ حمله به شناسنامه تاریخ معاصر استان

توهین و تهمت به آیت الله شرف استان/ حمله به شناسنامه تاریخ معاصر استان

در روزهایی که گذشت انتشار نامه ای که توسط دفتر آیت الله ملک حسینی نگاشته شده بود، دستمایه ای شد تا عده ای به ساحت شرف و کرامت استان دست درازی کنند و برای سکنی دادن دل هایشان که از اختلافات شخصی، شاید حسادت ها و کینه ها از شخصی خاص چرکین شده بود به

در روزهایی که گذشت انتشار نامه ای که توسط دفتر آیت الله ملک حسینی نگاشته شده بود، دستمایه ای شد تا عده ای به ساحت شرف و کرامت استان دست درازی کنند و برای سکنی دادن دل هایشان که از اختلافات شخصی، شاید حسادت ها و کینه ها از شخصی خاص چرکین شده بود به بزرگترین شخصیت مذهبی، دینی و علمی استان تهمت و توهین و افترا بزنند.

به گزارش صدای دنا، فارغ از پشت پرده های ماجرا که آیت الله ملک حسینی وعده افشای آن ها را داده است، بخش قابل تامل ماجرا تفسیر به رای هایی است که اعجاب آور و تعجب برانگیز است آن سان که از آیت الله برای کمیته امداد، برای بهزیستی، برای حل مشکل در فلان اداره دولتی نامه میگیریم، دفتر ملک حسینی ملجا بی پناهان است و مامن بی گناهان ولی خدای ناکرده اگر نامه ای از همین دفتر برای شخصی که ما دوستش نمی داریم، عقده حقد و حسادت داریم یا با ترازهای ما جور در نمی آید، آنجاست که بر همین مامن و ملجا می تازیم و در این فضای رایگان مجازی فضاحت در می آوریم؛ چون آنچه به وقوع پیوسته با آنچه معیار شخصی ماست جور در نیامده و در صدد انتقامیم.

بخش اعظمی از شهرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نه به آن علت که فرزند ملک حسینی بزرگ است – که البته نام و روحیه پدر در پسر تجلی یافته است- که بدان دلیل است که دفتر نماینده ولی فقیه را به جای امن بی پناهان و محل دادخواهی بی گناهان مبدل کرده است و چون مسئولان دولتی از مردم رخ برنکشیده که دردهایشان را نبیند و حرف هاشان را نشنود، اصلا شهرت خانواده ملک حسینی به همین است که تا بوده در کنار مردم بوده اند، نه در کنار مدیران و مسئولان و نمایندگان و به جرات کسی را نمی توان یافت که خواسته باشد دردهایش را به گوش ملک حسینی ها برساند و نتوانسته باشد چه آن هنگام که مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی رابط مردم و ولایت بود چه بعد از آن که آیت الله سید شرف الدین تکیه بر جای پدر زد و همان روال و روند را ادامه داد.

حمله به ملک حسینی، حمله به سالها شناسنامه فرهنگی و مذهبی استان کهگیلویه و بویراحمد بود و ابدا تاریخ فرهنگی و سیاسی معاصر استان بویژه در مبارزات علیه ظلم و جور -که دیگر شهرت ملک حسینی بزرگ در این حوزه شهره است- بی نام ملک حسینی ها قابل تعبیر و تفسیر نیست و عده ای – انشاءالله نادانسته –  در چند روز تلاش کردند که چهره این تاریخ را مخدوش کنند آن هم به علت وهمی، توهمی و حدس و گمانی که اگر مبناهای آن روشن شود، چه تشت های رسوایی که از بام ها بیفتد و چه چشم های گریانی که از خطاهایشان به آسمان ندای توبه سردهند.

آیت الله وعده داده است که بسیاری از ناگفته ها و راست ها را بگوید و بر بسیاری از دروغ ها پایان بدهد، گذشته از این وعده که بی صبرانه منتظر آنیم، باید بدانیم آنچه که در این مدت گذشت، ملقمه ای از واقع و کاذب بود که تفسیرهایی کذب از دل آن بیرون آمد و عده ای را به حمله به بخشی از تاریخ و هویت خودشان واداشت که اگر وجدان بیدار برخی و نام نیک خود آیت الله ملک حسینی نبود، تباهی جامعه کمترین پیامد آن می بود.

بلا شک برجسته ترین نکته حوادث فرهنگی و اجتماعی اخیر که بیشتر در فضای مجازی رخ داد، قضاوت های زودهنگام بر مبنای احساسات درونی بود، ما آن سرمایه گذار که نامه به نام وی بود و آیت الله ملک حسینی را که سربرگ نامه به نامش بود، با کینه ها، حسادت ها و اغراض و امیال شخصی قضاوت کردیم که اگر نه این بود، از ده ها هزار نامه دفتر ولی فقیه آنانی که برای فقرا نوشته شده بود نیز منتشر می شد، چرا در این سالها نشده است، پاسخ روشن است چون نامه ای که برای فقیری به جایی نوشته شده باشد، حس درونی انتقام، ارضای حسادت و… ما را ارضا نمی کند.

آیت الله ملک حسینی آنانی که غیبت کردند، نقد کردند و بی حرمتی کردند را بخشید اما بیایید کلاه هایمان را قاضی کنیم که خودمان چقدر می توانیم خودمان را ببخشیم، کسی که به تاخت به آبروی استان حمله می کند، چون پرده ها بیفتد و واقعیت ها رو شود، چقدر می تواند خودش را ببخشد؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

سعید فرزامی پنج شنبه , ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

درود بر آیت الله ملک حسینی

حافظ مرادی پنج شنبه , ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

اگر استان ابرویی در کشور داره از خانواده و بیت ایت اله ملک حسینی هست . دکتر ملک حسینی که چهره جهانی هست . ابروی استان خانواده ملک حسینی هست اگر اینها نباشن استانی نداریم ‌.

دکتر سعید فرزامی یکشنبه , ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

با سلام به خانواده بزرگ ایت الله ملک حسینی با این وصله ها وتهمت وبهتان ها تخریب که نمیشه هیچ تازه ارزشش افزون تر میشه تا کور شود هر انکه نتوان دید . خاندان ایت الله ملک حسینی سالهاست که در کنار مردم هستند و تنها ملجا و ماوای مردم ستم دیده اند خدا را شاهده که هر ادم کور نامی هم میرفت دفترش با همین ادبیات براش مکاتبه میکردند فرقی نمیکرد لهراسب باقری باشه یا من ویا هر کس دیگری ….

ناشناس پنج شنبه , ۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

بار الها نیک نامان وسعادتمندی چون ایت الله ملک حسینی راحفظ کن از هر شر وبدی

خاموش یکشنبه , ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰:۵۰

آبروی ماآیت الله ملک حسینی هست وبیت ایشان هم همچون پدرمآوای بی پناهان هست وقتی مسئولین پشت به مردم میکنند.مردم بیشتری به ایشان رومیآورند