کد خبر : 3825
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۳۳

زارعی زورش به تاجگردون نمی رسد با هاشمی مچ می اندازد/ یک آجم رفتن و این همه حرف و حدیث

زارعی زورش به تاجگردون نمی رسد با هاشمی مچ می اندازد/ یک آجم رفتن و این همه حرف و حدیث

غلام محمد زارعی در اقدامی عجیب راهی روستای آجم در شهرستان کهگیلویه شد تا به تقلید از سبک تاجگردون خود را دلسوز کل استان نشان دهد اما این مساله بیش از آنکه نماینده بویراحمد را محبوب کند او را مورد نقد قرار داد. به گزارش صدای دنا، انگار که نماینده بویراحمد و دنا از رقابت

غلام محمد زارعی در اقدامی عجیب راهی روستای آجم در شهرستان کهگیلویه شد تا به تقلید از سبک تاجگردون خود را دلسوز کل استان نشان دهد اما این مساله بیش از آنکه نماینده بویراحمد را محبوب کند او را مورد نقد قرار داد.

به گزارش صدای دنا، انگار که نماینده بویراحمد و دنا از رقابت با غلامرضا تاجگردون سرخورده شده و شکست را پذیرفته، پس تصمیم گرفته است که رقیب کم خطرتری را انتخاب کند تا با وی مچ بیاندازد و لاجرم عدل هاشمی پور را برگزیده که هم توان رقابت با وی را دارد و هم فکر کرده است که می تواند در این رقابت همچون نماینده گچساران و باشت برای خود محبوبیتی فراهم کند.

غلامرضا تاجگردون، در سالهای نمایندگی اش، هرجا لازم دیده و نیاز داشته که چهره ای استانی برای خود بسازد برگ برنده ای را رو کرده است یکبار سندی را رسانه ای می کند که او کمک کرده تا مارگون شهرستان شود. یکبار دیگر شهرداران حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ مصاحبه می دهند و قیر رایگان اختصاص یافته به شهرهای این حوزه را ناشی از تلاش های نماینده گچساران و باشت می دانند و سر آخر هم مدیرکل میراث فرهنگی جلوی دوربین خبرنگاران می ایستد و اعتبارات اختصاص یافته به بلاد شاپور در حال تخریب را ناشی از توان و خواست تاجگردون می داند.

خود غلام محمد زارعی نیز که در این چند سال بنای تقابل با غلامرضا تاجگردون را نهاده بود در چند حوزه مهم از این نماینده مجلس شکست خورد.

اعتبارات نفت که هر ساله در فصل توزیع آن نماینده بویراحمد گرد و خاک می کند و اعتبارات به گچساران می رود، مهمترین عرصه تقابل زارعی-تاجگردون است که در چند سال اخیر همواره حوزه انتخابیه گچساران و باشت پیروز میدان بوده است در عرصه مدیریتی نیز زور اصلی با تاجگردون است، هم اوست که مدیران کلیدی را در اختیار دارد و نقش غیر قابل کتمانی در انتصاب سه استاندار اخیر داشته است، مدیران کل استانی یک پایشان در گچساران است و یک پای در یاسوج برای پیگیری پروژه های گچساران؛ و اینجاست که اگر بنا تقابلی باشد، نماینده بویراحمد شکست سختی از این رقیب خورده است.

طبعا زارعی در سال انتخابات با خودش حساب و کتاب کرده است که زورش به غلامرضا تاجگردون نمی رسد و شکست های پی در پی در نتیجه سیاست تقابلی با گچساران تنها دستاورد اوست پس به دنبال رقیب ضعیف تری می گردد که بتواند از این رقابت برای خودش اعتباری انتخاباتی کسب کند و سفر به آجم نشان داد که او به تقلید از رقیب گچسارانی اش در پی رقابت با یک نماینده دیگر است تا با توسل به این اهرم عملکردش دیده شود.

زارعی حال که دیده است زورش به تاجگردون نمی رسد ترجیح داده که با عدل هاشمی پور مچ بیاندازد و او را شکست دهد و دقیقا همان بلایی که تاجگردون سالها سر نماینده بویراحمد می آورد، حالا زارعی می خواهد سر هاشمی پور بیاورد پس برای دستیابی به این هدف، درخواست مردم ابتدایی ترین دستاویز است، حامیان زارعی در واکنش به انتقادها از سفرش به حوزه شهرستان کهگیلویه درخواست مردمی را مطرح کردند تا نشان دهند که مچ اندازی زارعی و هاشمی پور عملا آغاز شده است.

حال که زارعی از رسیدگی به مطالبات حوزه انتخابیه خود فارغ شده و سربلند بیرون آمده است چرا در طول سالهای نمایندگی اش یکبار به اشتباه  هم که شده وارد حوزه گچساران نشد تا به مطالبات مردم آن شهرستان نیز رسیدگی و  از روستاهای این منطقه بازدید نماید؟

بیشتر بخوانید:

سفرهای تبلیغاتی نماینده بویراحمد/ این تاختن ها را پای دلسوزیتان نمی گذاریم ، اینها تبلیغات انتخاباتی است

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

شهروند شنبه , ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۱

جناب حاج زارعی هروقت وقت کردی اعلام کن تا هزاران خانواده نشانت دهم که در تامین مایحتاج اولیه زندگی مانده اند جناب زارعی آمار خودکشی دربویراحمد سرسام آور است،…، خیلی از اصلاح طلبان بجای شما میرن سمت هدایتخواه دلم میخاد یکبار دیگر فقط شما دونفر یه زورآزمایی می کردید تا همه چیز میومد دستت ،فقط یک توصیه دارم بزار همین هشت سال موفقیت درکارنامت بمونه چون هیچ شانسی نداری…