کد خبر : 4095
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

آسیب های اجتماعی در استان جدی است / مدیران حساس باشند

آسیب های اجتماعی در استان جدی است / مدیران حساس باشند
بحث آسیبهای اجتماعی از جمله طلاق، مواد مخدر و خودکشی در این استان یک مسأله جدی بوده و مدیران باید نسبت به این موضوع حساس شوند.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: بحث آسیبهای اجتماعی از جمله طلاق، مواد مخدر و خودکشی در این استان یک مسأله جدی بوده و مدیران باید نسبت به این موضوع حساس شوند.
به گزارش صدای دنا؛ سردار حمید خرمدل در آیین تجلیل از افسران جنگ نرم با بیان اینکه در همه جای دنیا رسانهها موتور پیشران حرکت ارزشهای مورد اعتقاد یک جامعه بوده و به صورت متحد و منسجم عمل میکنند، اظهار داشت: رسانههای کهگیلویه و بویراحمد شاخصههای اصلی نظام، انقلاب و استان را ترسیم کرده و در چارچوب آن عمل کنند.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: باید قدرت امروز جمهوری اسلامی ایران و مولفههای قدرت نظام برای مردم تبیین شود و به مردم بگوییم که در گذشته کجا بودیم و امروز به کجا رسیدهایم.
خرمدل از رسانهها خواست در راستای حل مشکلات مردم از مسئولان مطالبهگری داشته باشند و آنها را بین مردم بکشانند و عنوان کرد: بحث آسیبهای اجتماعی از جمله طلاق، مواد مخدر و خودکشی در این استان یک مسأله جدی بوده و مدیران باید نسبت به این موضوع حساس شوند.
وی با بیان اینکه با مسأله آسیبهای اجتماعی با پنهانکاری حل نمیشود، گفت: چرا باید در منطقه دیشموک شاهد خودکشی زنان و دختران باشیم و چطور میتوانیم بخوابیم وقتی یک زن باردار و یا یک دانشآموز ۱۶ ساله خودکشی میکند.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به سفر رهبر معظم انقلاب به استان در سال ۱۳۷۳ اشاره داشت و بیان کرد: معظم له در این سفر بیانات گهرباری داشتند که عزم جدی جهت نشر و استفاده از این بیانات وجود دارد و این موضوع با ارسال نامهای به استاندار بررسی میشود.
خرمدل به عملکرد سپاه در حوزههای مختلف عمرانی و اقتصادی اشاره داشت و بیان کرد: امسال در حوزه محرومیتزدایی سه میلیارد، تسهیلات اقتصاد مقاومتی ۲ میلیارد و در بحث اشتغالزایی ۱۵ میلیارد پروژه داریم.
وی تأکید کرد: سپاه با وجود همه بیمهریها، در حوزههای عمرانی و اقتصادی کشور هم فعال است و قرارگاه خاتمالانبیا خود را موظف میداند که هر جا دولت اعلام کند در کنارش باشد.

مقاومت اهرمی برای مهار جنگ است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه مقاومت به معنای جنگ نیست بلکه اهرمی برای مهار جنگ است، گفت: افول موریانهوار نظام سلطه نتیجه گفتمان مقاومت است.
حجتالاسلام سیروس حکمتینیک با اشاره به نقش تبلیغات در دنیای امروز، اظهار داشت: امروزه هر حکومت و نظامی که از تبلیغات استفاده بهینهتری انجام دهد بهتر میتواند گفتمان خود را تبلیغ و معرفی کند.
وی با بیان اینکه امروز دشمن تلاش میکند که گفتمان خود را تبلیغ کرده و از گسترش تفکر و گفتمان طرف مقابل جلوگیری کند، افزود: در عرصه تقابل حق و باطل هم دشمن از ابزار تبلیغات برای مبارزه با جبهه رقیب استفاده کرده و از همه ابزارهایی که در اختیار دارد علیه تفکر دینی ما بهره میبرد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در چنین شرایطی رسانهها رسالت مهمی در رساندن پیام انقلاب به جهانیان و تبیین مولفههای اقتدار نظام و اقتدار دینی ما به عهده دارند.
حکمتینیک عنوان کرد: جبهه و گفتمان مقاومت در حال شکلگیری در منطقه بوده و قرار است در یک گستره جهانی تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی خود را نشان دهد و رسانهها باید برای تبیین این گفتمان تلاش کنند.
وی با بیان اینکه مقاومت به معنای جنگ نیست بلکه اهرمی برای مهار جنگ است، تأکید کرد: افول موریانهوار نظام سلطه نیز نتیجه گفتمان مقاومت است.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: ما در عرصه اقتصادی و فرهنگی میتوانیم از طریق گفتمان مقاومت به مرحله بازدارندگی رسیده و آنقدر اقتصاد مقاومتی را رشد دهیم که تحریمها دیگر اثر نداشته باشد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.