کد خبر : 4218
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳

عبور از فرخیانی رسما اعلام شد / نیمه آبان ماه نامزد نهایی را معرفی می کنیم

عبور از فرخیانی رسما اعلام شد / نیمه آبان ماه نامزد نهایی را معرفی می کنیم
امروز و در نشست مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد ، عبور از کریم فرخیانی رسما اعلام شد و اصولگرایان به دنبال معرفی نامزدی دیگر برای انتخابات مجلس هستند که این نامزد در نیمه آبان ماه معرفی خواهد شد.

امروز و در نشست مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد ، عبور از کریم فرخیانی رسما اعلام شد و اصولگرایان به دنبال معرفی نامزدی دیگر برای انتخابات مجلس هستند که این نامزد در نیمه آبان ماه معرفی خواهد شد.

به گزارش صدای دنا، امروز عصر در نشست مجمع عمومی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان بویراحمد که در مسجد امام علی یاسوج برگزار گردید تشتت و پراکندگی به عنوان مهمترین علت ناکامی این جریان در دوره های گذشته اعلام شد و بر هماهنگی و اتحاد هر چه بیشتر نیروهای این جریان در شهرستان بویراحمد و دنا تاکید گردید.

ستار هدایتخواه در این نشست با بررسی مساله ولایت و ولایت پذیری گفت: تنها راه موفقیت و رستگاری ولایت پذیری است که همگان برای رسیدن به رستگاری باید ولایت پذیری خود را بیش از پیش تقویت نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تفرقه و تشتت در نیروهای انقلابی در سطح کشور اشاره کرد و گفت: در پی انشقاق نیروهای انقلابی عده ای در داخل و خارج طمع برداشتند و احساس کردند که می توانند با گسترش انشقاق و تفرقه در نیروهای انقلابی به تضعیف ولایت بپردازند.

نماینده دو دوره بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به تاکید بزرگان جریان نیروهای انقلابی در کشور مبنی بر اتحاد و یکپاچگی اشاره کرد و گفت: بر همین اساس بود که در انتخابات دوره گذشته مجلس شورای اسلامی در بویراحمد و دنا و در همین دوره نیز به دنبال یافتن راهکار اساسی برای ایجاد وحدت و هماهنگی بین نیروهای انقلابی هستیم .

هدایتخواه گریزی به انتخابات دوره گذشته مجلس در این شهرستان زد و گفت: در دوره گذشته نیز تمام تلاش خود را برای ایجاد اتحاد و جلوگیری از تشت انجام دادیم اما نتوانستیم به نتیجه مطلوب برسیم.

وی افزود: ساز و کار نیروهای انقلاب در دوره گذشته به این صورت بود که ۱۳ نفر عضو داشت که ۵ نفر از نمایندگان احزاب ، ۲ نفرورحانی ، بنده و ۵ نفر دیگر از سایر نقاط استان را در برمی گرفت.

هدایت خواه با بیان اینکه در همان دوره نیز از آقای روشنفکر دعوت کردیم و به همراه سه نفر از دوستان به سراغش رفتیم تا وحدت و انسجام ایجاد شود اما روشنفکر با بیان این شرط که باید ایشان ۷ نفر را معرفی کنند و این شرط با توجه به اساسنامه امکان پذیر نبود از پذیرش وحدت خودداری نمود.  پس از آن قرار بر تشکیل مجمع ۴۰۰ نفری شد که موردموافقت قرار نگرفت و در نهایت گروه ۲۳ سه نفره مورد تایید قرار گرفت که ۱۰ نفر از جانب بنده و ۱۰ نفر نیز از جانب آقای روشنفکر و ۳ نفر نیز مرضی الطرفین برای نامزدی شهرستان بویراحمد تعیین تکلیف نمایند که این امر نیز مورد توافق قرار نگرفت.

ستار هدایت خواه در ادامه با بیان اینکه  در این دوره نیز باز هم به دنبال راهکار وحدت هستیم  افزود: در این دوره نیز برای ایجاد وحدت تشکیل جلسه دادیم و با توجه به اینکه آقای فرخیانی هم طایفه ای روشنفکر بود احساس می کردیم و آقای فرخیانی نیز تایید می کرد که آقای روشنفکر با او همراهی خواهد نمود و او را به عنوان نامزد جریان معرفی کردیم .

هدایت خواه در ادامه با بیان اینکه فرخیانی با روشنفکر دیدار نمود و روشنفکر نیز با بیان اینکه اگر سه نفر ( حاج حسینی، هدایت خواه و خلقی پور) برای حمایت از فرخیانی امضا کنند او نیز نفر چهارم خواهد بود اما بعد از امضای دو نفر اول و قبل از امضای اینجانب پیام فرستادند که آقای روشنفکر این را نیز قبول ندارد.

هدایتخواه با بیان اینکه در نهایت کریم فرخیانی به عنوان نامزد جریان معرفی شد و قرار بود تا شهریور ماه وارد کار شود اما این اتفاق روی نداد و ما تا کنون به آقای فرخیانی دسترسی نداریم.

ستار هدایتخواه در ادامه با بیان این که سازو کار انتخاب نامزد اصلی جریان تغییر کرد گفت: اعضای مجمع نیروهای انقلاب از ۱۳ نفر به ۳۰ نفر تغییر کرد و چند مدتی است که به دنبال ساز و کار جدید هستیم.

هدایتخواه با بیان اینکه بعد از تشکیل اعضای مرکزی نیروهای انقلاب شهرستان بویراحمد و دنا ، افراد می توانند خود را برای نامزدی مجلس شورای اسلامی معرفی نمایند گفت: در این ساز و کار جدید پس از اعلام آمادگی افراد، شورا براساس ساز و کارهای اعلام شده که  شامل نظرسنجی ، وضعیت اقبال عمومی و پذیرش توسط اعضای شورای است نامزد اصلی و نهایی جریان معرفی خواهد شد. وی با بیان اینکه کریم فرخیانی نیز می تواند خود را برای نامزدی معرفی کند گفت: کسانی که در این شورا عضویت می گیرند باید تعهد نمایند که از تصمیم نهایی جریان تبعیت می نمایند .

ستار هدایتخواه اعلام کرد تا قبل از نیمه آبان نامزد نهایی مجلس شورای اسلامی در شهرستان های بویراحمد و دنا تعیین تکلیف خواهد شد.

  

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

احمد چهارشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱

بشین یک شهر را نابود کرداید ……….. ۸ سالباعث نابودی اصولگرایان بویراحمد ودنا شدید

Shahram چهارشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

سلام و درود
با شرایط کنونی و شکستهای قبل و همچنین جلوگیری از انشقاق در بدته حریان ، جتاب آقای دکتر روشنفکر باید مصلحت را مد نظر قرار دهند و به پیروزی جریان بیاندیشند و از دکتر هدایتخواه حمایت کنند . فقط دکتر هدایتخواه مبتواند مطالبه گری مردم این شهرستانها را تحقق بخشد .
با تقدیم احترام

ناشناس چهارشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲

به خدا سر حاج حسینی وخلقی پور بزنن به بویراحمد سفلی رای نمی دهند چه فرخیانی باشه چه کس دیگه.بابا دلتون خشه از ……..

امیرظهوریان چهارشنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

جناب آقای …… مهره سوخته اصولگرایان کسی که باعث جدایی اصولگرایان گردیدخودت هستی