کد خبر : 4230
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۵

 ماجرای قهر زارعی و یزدان پناه / غلام محمد زارعی غایب بزرگ

 ماجرای قهر زارعی و یزدان پناه / غلام محمد زارعی غایب بزرگ
عملیات اجرایی بیمارستان 32 تختخوابی شهر سی سخت در حالی آغاز شد که غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا غایب بزرگ این مراسم بود.

عملیات اجرایی بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر سی سخت در حالی آغاز شد که غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا غایب بزرگ این مراسم بود.
به گزارش صدای دنا؛ از هفت سال گذشته تا کنون کمتر پروژه ای هر چند کوچک در شهرستان های بویراحمد و دنا آغاز و یا افتتاح می شد که قاب دوربین خبرنگاران عکس های رخ و نیم رخ غلام محمد زارعی را کلنگ و یا قیچی به دست به تصویر نکشیده باشند و شبه رسانه های حامی او نیز با تیتر های دغدغه نماینده پایان یافت و یا خدمتی دیگر از نماینده تلاش نمودند تا بدون توجه به اصل تفکیک قوا ، خدمات دولت را به نماینده نسبت دهند. اما حال در سال پایانی دوره دوم نمایندگی غلام محمد زارعی عملیات اجرایی بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستا دنا در شهر سی سخت در حالی آغاز شد که نماینده بویراحمد و دنا غایب بزرگ این مراسم بود و شبه رسانه های حامی نماینده نیز نتوانستند او را در قاب دوربین های عکاسی خود ببینند و این پروژه را نیز به او نسبت دهند، این در حالی است که شهرستان دنا به لحاظ جمعیتی برای نماینده بویراحمد و دنا حایز اهمیت فراوان بود.
غلام محمد زارعی که تا روزهای پایانی ریاست اورنگ ایلامی حمایت های جانانه ای از ایلامی داشت در واپسین روزهای غروب ریاست ایلامی ، به سمت پرویز یزدانپناه چرخید تا شاید از این رهگذر بتواند در ریاست آینده نیز در این حوزه دانشگاهی تاثیر گذار باشد. هر چند که همگان این نکته را نیز به خوبی می دانستند اما شبه رسانه های حامی نماینده، انتصاب پرویز یزدان پناه به عنوان سرپرست دانشگاه را از جانب غلام محمد زارعی عنوان می کردند. اما خورشید رفاقت زارعی و یزدان پناه دیری نپایید که به غروب متمایل شد و برخی ها از نگرانی ها و شاید هم قهر نماینده بویراحمد و دنا با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خبر می دادند. البته علت این نگرانی ها هنوز در پرده ای از ابهام باقی مانده است و علت و علل آن برای افکار عمومی روشن نشده است اما همین اندازه گفته می شود که یکی از مهمترین دلایل عدم انتصاب پرویز یزدان پناه به عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تا کنون  نمی تواند بی ربط به قهر نماینده با او نباشد.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

محمد چهارشنبه , ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

اینطور که بنظر میاد یزدان پناه رفتنی شده ، اخ از بخت سلامت مردم این استان که یزدان پناه مدیرش باشه ، انشاالله که این سری یک مدیر توانا و خوب سر کار بیاد