کد خبر : 4292
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸

گذر اصلاح طلبان از زارع و وکیلی در بویراحمد رسما اعلام شد/ فروزان و ایزدپناه با هم توافق کنند

گذر اصلاح طلبان از زارع و وکیلی در بویراحمد رسما اعلام شد/ فروزان و ایزدپناه با هم توافق کنند
اصلاح طلبان بویراحمد گذر از زارعی و وکیلی را رسما اعلام نمودند تا قرعه به نام فروزان و ایزدپناه بیفتد.

اصلاح طلبان در شهرستان های بویراحمد و دنا مدتهاست که همانند سایر گروههای سیاسی به تکاپو افتاده اند تا خود را برای ماراتن اسفند ماه آماده نمایند. سید باقر موسوی جهان آباد که از او به عنوان موثرترین فرد در جریان اصلاحات بویراحمد و دنا یاد می شود و در بین این گروه سیاسی محبوبیت ویژه ای دارد چند روزی را به یاسوج سفر کرد تا ضمن دیدار با حامیان سیاسی خود   برای انتخاب گزینه اصلی اصلاح طبان در این حوزه انتخابیه هم اندیشی کند.

به گزارش صدای دنا ؛ سید باقر موسوی جهان آباد در جمع حامیان سیاسی خود از تعیین گزینه نهایی اصلاح طلبان توسط رای جمعی خبر داد و گفت: به تنهایی فردی را معین و به مردم تحمیل نخواهد کرد.

کمترین کاری که زارع می توانست انجام دهد

موسوی در بخش دیگری از سخنان خود به حمایت اصلاح طلبان در دوره های گذشته از غلام محمد زارعی پرداخت و گفت: در خصوص آقای زارعی که نماینده کنونی هستند و مورد احترام، مورد حمایت بعضی از اصلاح طلبان در طول ۴ دوره برای برخی ها ۳ دوره و یا دو دوره اخیر بوده است، به اندازه توان خدمت کرده و نباید شخصیتش لکه دار شود، کارهایی کرده و حق بود این حداقل ها برای اصلاح طلبان انجام شود این کمترین کاری بود که میتوانست برای آنها انجام دهد، به هر حال پیروزی وی مرهون تلاش ها و همراهی همین افراد بوده است.

این فعالی اصلاح طلب با بیان اینکه غلام محمد زارعی فعلا با ما مشورتی نکرده است گفت: قرائن و شواهد حاکی از حضور و در صحنه بودن ایشان دارد.

فروزان ، غریب پور و ازدپناه گزینه بودند

سید باقر موسوی در ادامه گفت: در دور گذشته تصمیم گرفتیم سه نفر از دوستان در سایر شهرها ثبت نام کنند که اگر من رد صلاحیت شدم یکی از انها را برای بویراحمد و دنا نامزد کنیم، غریب پور، فروزان و ایزدپناه آن سه نفر بودند که البته ظاهراً هیچکدام از این افراد در انتخابات گذشته ثبت نام نکردند.

وکیلی در تهران بماند بهتر است

موسوی جهان آباد در ادامه به موضوع حضور محمد علی وکیلی در انتخابات بویراحمد و دنا گریزی زد و گفت: با آقای وکیلی هم جهت و رفیق بودم و هستم، شاید انتقاداتی باشد اما ما هم جهت و هم فکر هستیم

دور گذشته با پیشنهاد بنده و تلاش ماها ایشان برای تهران معرفی شد و خوشبختانه موفق هم شد، برای این دوره هیچ تعارض و مخالفتی با همدیگر نداریم و در خصوص مسائل استان هم هیچ اختلاف نظری نداریم

برخی از دوستان معتقدند برای حرکت یک گام به جلو اقای وکیلی را باید به یاسوج بیاوریم، بنده شخصا با ایشان صحبت کردم.

وی افزود: نظر من اینست، بعد از سالها که مردم کهگیلویه و بویراحمد یک کرسی در تهران به دست آوردند و حتی افرادی که شاید وکیلی را قبول هم نداشته باشند اما به وجود و حضور او افتخار می کنند و میگویند ما ادم های توسعه یافته ای هستیم ، پایمان به پایتخت باز شده هیچ، مجلس تهران و در هیئت رئیسه نماینده داریم. حتی برای افراد محدودی هم کار شود در نهایت برای مردم این استان خوب است و بنابراین حضورش در تهران برای مردم استان بهتر است. وی در ادامه گفت: دکتر وکیلی مشکلی با این قضیه نداشت و گفت اگر جایی به مشکل برخوردید برای مردم  حاضرم تهران را رها کنم.

فروزان و ایزدپناه فرقی ندارند ، با هم توافق کنید

سید باقر موسوی در ادامه به موضوع اصلی معرفی گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات بویراحمد و دنا پرداخت و به صورت تلویحی گذر از زارع و وکیلی را اعلام نمود و  گزینه بودن فروزان و ایزدپناه را رسانه ای کرد. وی با بیان اینکه بین فروزان و ایزدپناه فرقی نمیگذارم گفت: خودتان توافق کنید و یک نفرتان شرکت کنید تا انتخاب برای مردم آسان شود.

موسوی در پایان با بیان اینکه بنده هیچ فردی را شخصا حمایت و معرفی نمی کنم، انتخاب گزینه نهایی با ساز و کار مشخص در شورای اصلاح طلبان انجام میشود گفت: این دو فرد در شاخص اصلاح طلبی هستند و باید شاخص های کارآمدی، رای آوری و توانمندی و موارد اینچنینی بحث شود تا فرد اصلی معین شود.

منبع: بویر نیوز

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس چهارشنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶

زارع پر جیبش رأی نیاره

شهروند چهارشنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷

غیر خلیل پاراد فرج الله راد قبولش کنند

رحمت چهارشنبه , ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶

قرآن ………و دین معامله گری است مثل دوره قبل ایزدپناه فقیره، فروزان هم همینطور. ایشان آدمی نیست که از معامله گری دست بردارد…