کد خبر : 4345
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

سنگ تمام مردم کهگیلویه و بویراحمد در ۱۳ آبان

سنگ تمام مردم کهگیلویه و بویراحمد در ۱۳ آبان
امروز و همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در راهپیمایی روز 13 آبان بار دیگر با آرمانهای امام و رهبری تجدید بیعت نمودند .

امروز و همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان بار دیگر با آرمانهای امام و رهبری تجدید بیعت نمودند .

به گزارش امید مردم؛  ‌‌۴۱ سال پیش در چنین روزی (سیزدهم آبان ۱۳۵۸هجری شمسی  دانشجویان ایران در اعتراض به توطئه‌های متعدد آمریکا ضد انقلاب اسلامی ایران، لانه جاسوسی (سفارت) آمریکا را در تهران تسخیر کردند و امروز راهپیمایان کهگیلویه و بویراحمد که در همه عرصه های همگام با انقلاب و نظام  ثابت قدم و استوار بوده  اند با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

ملت ایران زیر بار ننگ مذاکره با آمریکا نمی رود

رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت در جمع راهپیمایان یاسوجی با تاکید بر اینکه ملت ایران هرگز زیر بار ننگ مذاکره با آمریکا نمی‌رود گفت: می‌خواهند از این راه سلطه خود را تحمیل کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسن اختری در جمع راهپیمایان ۱۳ آبان یاسوج اظهار داشت: ملت ایران بعد از ۴۰ سال این گونه به میدان آمده و تنفر و انزجار خود را از سیاست‌های ددمنشانه و فشارهای اقتصادی و سیاسی آمریکا در منطقه اعلام اعلام می‌کنند.

وی عنوان کرد: ملت ما در این سال‌ها به خوبی این ایستادگی را نشان داده به‌ویژه امسال که ۵۶ سال از تبعید حضرت امام در سال ۴۳ به دستور آمریکا گذشته است.

اختری ابراز کرد: حضرت امام در سال ۴۲ و ۴۳ در قضیه قانون جنایتکارنه و سلطه‌گرانه کاپتلاسیون فرمود رئیس جمهور آمریکا منفورترین فرد در میان مردم ایران است و بعد از ۵۶ سال امروز آمریکا و ترامپ رئیس جمهور آن در دنیا و بین مسلمانان و حتی مردم آمریکا منفورترین فرد است.

وی خاطرنشان کرد: سه حادثه بزرگ در کشور اتفاق افتاده یکی سال ۴۳ تبعید امام، سال ۵۷ حمله ددمنشانه جنایتگاران وابسته به آمریکا به دانش‌آموزان و دانشگاهیان و در سال ۵۸ تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بوده است.

اختری با تاکید بر اینکه جنایات آمریکا نسبت به مردم ایران و منطقه تداوم دارد، ادامه داد: در این سال‌ها آمریکا توطئه‌های بزرگی علیه ملت ایران انجام داد که هر کدام می‌توانست کشوری را از پای دربیاورد ولی با یاری خدا روز به روز شاهد عظمت و قدرت ایران هستیم.

رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت افزود: مسئله مقاومت در مقابل استکبار که امام دعوت آن را فرمودند و رهبری هدایتگر آن هستند، سبب شده بعد از ۴۰ سال مردم خودجوش به میدان بیایند.

اختری با تاکید بر اینکه آمریکا از ایران مستقل وحشت دارد، بیان کرد: پهپاد آمریکایی در خلیج فارس زده شد اما جرات مقابله نداشتند و کشتی انگلیسی نیز سرنوشتی مشابه داشت.

وی خاطرنشان کرد: اینکه دشمنان بر مذاکره اصرار دارند می‌خواهند از این راه سلطه و خواسته خود را به ملت ما تحمیل کنند و البته باید بدانند مذاکره زیر بار فشار و تحریم برای ملت ایران امکان ندارد و هرگز زیر بار ننگ مذاکره با آمریکا نخواهند رفت.

اختری تصریح کرد: توطئه آمریکا در سوریه، عراق، لبنان و یمن با شکست روبه‌رو شده و با فتنه‌انگیزی در عراق و لبنان می‌خواهند ملت‌های مسلمان را از مقاومت باز دارند.

وی تاکید کرد: آمریکا باید ملت ایران را به عنوان کشور مستقل بپذیرد و در برابر آن خاضع شود زیرا ملت با وجود سختی‌های فراوان و مشکلات اقتصادی دست از مقاومت نمی‌کشد.

اختری راه نجات سعادت و سربلندی را اطاعت از رهبری دانست و افزود: مردم و مسئولان سه قوه باید اطاعت از رهبری و فرمایشات ایشان برای پیشرفت، عظمت و سعاوت و همچنین حفظ اقتدار و استقلال کشور سرلوحه کار خود قرار دهند.

برپایی ۱۳ آبان هوشیاری و بیداری ملت را بالا می‌برد

امام جمعه دهدشت نیز در جمع شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان این شهرستان گفت: اراده خداوند بر این قرار گرفته که مستکبران را به زیر کشانده و خداجویان بر دنیا مسلط شوند.

سیدنصیر حسینی با بیان اینکه همیشه و هر زمان در هر نقطه‌ای از دنیا ندای حق بلند شد مستکبران برای خاموش کردن آن تلاش کردند، افزود: انبیاء الهی و پیامبران همیشه به دلیل عدالت‌خواهی توسط مستکبران به زنجیر اسارت درآمده و به شهادت رسیدند.

وی گفت: دشمنی مستکبران با ملت ایران از سال ۱۳۴۲ آغاز شده و تاکنون عَلَم مخالفت و مبارزه با مردم ایران را برافراشته و با انواع توطئه‌ها در مقابل ملت ما ایستاده‌اند.

رئیس شورای فرهنگ‌عمومی کهگیلویه به جنگ رسانه‌ای دشمنان اشاره کرد و گفت: آمریکا و اسرائیل در خط‌ مقدم جنگ رسانه‌ای قرار گرفته و با هجوم توطئه‌ها سعی در براندازی جمهوری اسلامی ایران دارند اما با توکل به فضل الهی تا به امروز شکست‌ خورده ماندند.

وی با بیان اینکه ملت ایران اهل صلح و دوستی است اما در مقابل ظالمان و ستمگران مقابله می‌کنیم، افزود: تنها جرم ملت همیشه قهرمان ایران این است که به‌دنبال عزت، استقلال و شرافت خود بوده و تنها ملتی نیستیم که در مقابل آمریکا ایستاده‌ایم.

حسینی با اشاره به ضعف و ذلت برخی کشورها در برابر آمریکا، تصریح کرد: آمریکا در برابر کشورهایی که خواهان عزت خود هستند توطئه کرده و با ساختن داعش دنیا را ویران کرده است، هدف آمریکا به‌دست آوردن ثروت کشورهای اسلامی است اما برخی کشورها آنچنان ضعیف هستند که وقتی آنها را به گاو شیرده تشبیه می‌کند خجالت نمی‌کشند و در نهایت ذلت زندگی می‌کنند.

وی عنوان کرد: تسخیر لانه جاسوسی آغاز دشمنی آمریکا با ملت ایران نبود، آمریکا قبل از آن زمان دشمنی خود را با ما آغاز کرده بود و اگر لانه جاسوسی تسخیر نمی‌شد توطئه‌ها و طرح‌های شوم آمریکا به ثمر می‌رسید و عوامل نفوذ خود را در داخل کشور سازماندهی می‌کرد.

امام‌جمعه دهدشت با اشاره به برپایی راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: ملتی که دشمن خود را فراموش کند زمین می‌خورد، برپایی یوم‌الله ۱۳ آبان سطح مقاومت را در مقابل دشمن حفظ می‌کند پس باید چنین روزهایی را گرامی بداریم تا سطح هوشیاری و بیداری ما در مقابل دشمن پایین نیاید.

وی با بیان اینکه آمریکا برجام را امضا کرد اما همانند معاویه تمام تعهدات خود را زیر پا گذاشت، خاطرنشان کرد: آمریکا دست از دشمنی با ملت ایران برنمی‌دارد و باید فقط و فقط جواب دندان‌شکن به او بدهیم.

دشمنان با جنگ اقتصادی به دنبال ناکارآمدی نظام هستند

فرمانده تیپ ۴۸فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: استکبار جهانی برای تحت تاثیر قراردان معیشت مردم و ناکارمدی نظام ،جنگ بزرگی را علیه ملت ایران در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و دیگر ابعاد به راه انداخته است.

سرهنگ حسن حکمتیان روز دوشنبه در سخنرانی راهپیمایی ۱۳آبان در گچساران افزود: امروز انقلاب اسلامی در امتداد نهضت، فرهنگ عاشورا و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) قرار دارد.
وی افزود: در ۱۳آبان ۴۳ رژیم پهلوی حضرت امام خمینی (ره) را به ترکیه تبعید کرد در حالی که امام مبارزه با استکبار را آغاز کرده بود.
حکمتیان اظهار کرد: در۱۳ آبان ۵۷ دانش آموزان با بصیرت و آگاهی مقابل رژیم منحوس پهلوی ایستادند جان خود را در راه حقانیت اسلام و در برابر استکبار و زورگویان فدا کردند.

وی تصریح کرد: یوم الله ۱۳ آبان یک واقعه و روز مهم در تاریخ سراسر افتخار ایران اسلامی است که در آن ریشه استکبار جهانی برای همیشه در ایران برچیده شد.
فرمانده تیپ ۴۸فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا با عزت و اقتدار مقابل استکبار جهانی ایستادگی می کنند.
حکمتیان با بیان اینکه در دوران  هشت سال دفاع مقدس فرزندان این مرزبوم با حداقل امکانات در مقابل دشمنان ایستادگی کردند گفت: امروز دشمنان نظام و انقلاب با راه اندازی جنگ نرم و انواع فتنه ها و ترفندها بدنبال فروپاشی انقلاب اسلامی هستند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.