کد خبر : 4364
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲

قهرمانی در فضای مجازی؛  لابی گری در فضای واقعی / وقتی دم خروس بیرون می زند

قهرمانی در فضای مجازی؛  لابی گری در فضای واقعی / وقتی دم خروس بیرون می زند
مدتی است قهرمان فضای مجازی استان به دنبال لابیگری با سیاسیون در فضای واقعی است که بازی باخت - باخت را شروع کرده است.

مدتی است قهرمان فضای مجازی استان به دنبال لابیگری با سیاسیون در فضای واقعی است که باز ی باخت – باخت را با خود شروع کرده است.

به گزارش صدای دنا، چند مدتی است که  زمزمه مخالفت با ادامه کار یکی ازمدیران استانی بالا گرفته است  و بخشی از کارکنان آن دستگاه، افکار عمومی، سیاسیون و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با ادامه فعالیت این مدیر مخالفت نموده اند و  استمرار این وضعیت را به ضرر دستگاه متبوع و توسعه استان می‌دانند  که می‌توان این مخالفت‌ها را چند وجهی عنوان کرد.

این مدیر استانی  که در آغاز به کار خود از قانون گرایی سخن می راند و از سیاسیون خواسته بود تا در امورات مجموعه تحت مدیریتش دخالت نکنند و اجرای  قانون را به عنوان اولویت کاری خود عنوان می کرد  این روزها به شدت درگیر رایزنی و لابی گری با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است تا شاید بتواند از این طریق چند صباحی را به عمر مدیریتی خود اضافه نماید اما  قهرمان فضای مجازی  احتمالا به خوبی نمی داند که بازی باخت – باخت  را شروع کرده است.

شنیده های خبرنگار ما حکایت از آن دارد که مرکز نیز ادامه فعالیت این مدیر را به کسب رضایت نمایندگان استان در مجلس منوط کرده است و بر همین اساس بود که چند روزی عوامل و حامیان این مدیر دست به کار شده اند تا به هر طریق ممکن نشست هایی را برای این مدیر با  نمایندگان استان در مجلس برقرار نمایند. هر چند که تلاش برای برقراری ارتباط میان نمایندگان و این مدیر و همچنین برقراری نشست دو طرفه تا کنون ناکام مانده است اما  اخبار رسیده حکایت از لابی گری با چاشنی التماس و خواهش به شدت ادامه دارد.

لابی گری های  قهرمان فضای مجازی در حالی به ناکامی منجر شده است که این مدیر در همان آغاز به کارش از سیاسیون خواسته بود تا در امور دستگاه مربوطه دخالت نکنند و از این طریق خود را به عنوان قهرمانی در برابر سیاسیون در فضای مجازی معرفی نمود و برخی از افراد نیز از او به عنوان قهرمان در فضای مجازی یاد می کنند این در حالی است که قهرمان فضای مجازی برای ادامه مدیریت خود به لابیگری و التماس در فضای واقعی متوسل شده است و دم خروس قهرمان مجازی خیلی زود بیرون زد تا همه بدانند که وی به دنبال لابی گری در فضای واقعی است و در این مهم نیز تا کنون با شکست مواجه شده است.

حال که عمر مدیریت کوتاه آقای مدیر رو به پایان است و شنیده ها حکایت از افول زودهنگام عمر مدیریتی او دارد برخی در فضای مجازی به دنبال توجیه این شکست مدیریتی که به علت مخالفت های چند وجهی بیان شده در بالا صورت گرفته است به دنبال قهرمان سازی و فریب افکار عمومی هستند این در حالی است که ناکامی در لابیگری برای ادامه عمر مدیریتی  این مدیر دم خروسی است که بیرون زده است و حنای قهرمان سازی از وی در فضای مجازی دیگر رنگی ندارد و  قهرمان فضای مجازی خواسته یا ناخواسته بازی باخت – باخت را شروع کرده است.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حزب الله شنبه , ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

با سلام در طول مدت ۳۳ سال که در دانشگاه علوم پزشکی کار میکنم و این ضعیف ترین فردی که من در طول این مدت دیدم انشاالله که فردی با لیاقت جانشین این شود

ناشناس شنبه , ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

آره دم خروس واقعا بدجوری زده بیرون کم کم خود خروس هم هویدا خواهد شد