کد خبر : 4452
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ - ۹:۴۳

نستور درخشنده پور گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا  / دود سفید از اردوگاه اصولگرایان بلند می شود

نستور درخشنده پور گزینه نهایی اصولگرایان بویراحمد و دنا  / دود سفید از اردوگاه اصولگرایان بلند می شود
اجماع با نستور درخشنده پور از آن جهت حائز اهمیت است که می تواند  اتهام منطقه ای و قومی و قبیله ای بودن  آرا در حوزه  انتخابیه بویراحمد و دنا را تا حدودی کاهش دهد و جریان انتخابات را به سوی فرا منطقه ای و خارج از قومی و قبیله ای سوق دهد

نشست های اصولگرایان بویراحمد و دنا چند ماهی است که تیتر رسانه ها می شود واما دود سفید از این اردوگاه بلند نشده بود تا اینکه روز گذشته خبری به بیرون درز کرد که حاکی از بلند شدن دود سفید  از این اردوگاه می باشد. این طیف سیاسی در بویراحمد و دنا از دوره گذشته شاهد انشقاق و سردرگمی بوده است به طوری که ستار هدایت خواه نامزد دوره دهم مجلس شورای اسلامی بیش از آنچه که رقابت انتخاباتی را به غلام محمد زارعی باخته باشد به مهدی روشنفکر باخت تا برای دومین بار هر چند با فاصله کمی ، غلام محمد زارعی راهی بهارستان شود.

به گزارش صدای دنا، از همان روزها بود که برخی از اصولگرایان به دنبال ایجاد وحدت در میان این طیف سیاسی بوده اند اما به هر دلیل این اتفاق روی نداد تا مهدی روشنفکر همچنان بر حضور خود در یازدهمین دوره انتخابات نیز اصرار بورزد و بیش از گذشته مورد هجمه  از سوی  جریان اصولگرایی قرار گیرد تا جایی که آرای او را قومی و قبیله ای معرفی نمودند. ستار هدایت خواه طبق معمول با مشخص نکرد موضع قطعی خود مبنی بر آمدن یا نیامدن این جریان فکری را در هاله ای از ابهام و سردگمی قرار داد و حتی معرفی کردن کریم فرخیانی نیز نتوانست این ابهام ایجاد شده توسط ستار هدایت خواه را بر طرف نماید و گروهی از این جریان همچنان بر آمدن ستار هدایت خواه اصرار می روزیدند تا اینکه در روزهای پایانی  ثبت نام نامزدهای انتخاباتی و در نشست این طیف در مسجد امام علی شهرک امام حسین یاسوج هدایت خواه به صراحت آب پاکی را بر دستان اصولگرایان بویراحمد و دنا ریخت و همان شب یاسوج را به مقصد تهران برای ثبت نام در آن حوزه انتخابیه ترک کرد تا شوک بزرگی را به این جریان وارد نماید.

این طیف سیاسی که همچون کلاف سردرگم در این برهه حساس انتخاباتی قرار گرفت نامزدهای جریان خود را به نشستی دعوت کرد تا با رای داوران  یازده نفره گزینه نهایی خود را برای یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی معرفی نمایند.

بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار صدا دنا کسب کرده است در این نشست داوری که بدون حضور کیان دهراب پور صورت گرفت، رای داوران بر اجماع این طیف سیاسی با نستور درخشنده پور قرار گرفت و نتیجه این داوری جهت اعلام رسمی برای ستار هدایت خواه ارسال گردید.

اجماع با نستور درخشنده پور از آن جهت حائز اهمیت است که می تواند  اتهام منطقه ای و قومی و قبیله ای بودن  آرا در حوزه  انتخابیه بویراحمد و دنا را تا حدودی کاهش دهد و جریان انتخابات را به سوی فرا منطقه ای و خارج از قومی و قبیله ای سوق دهد. نستور درخشنده پور شاید تنها نامزد انتخاباتی باشد که از سابقه اجرایی بسیار قوی در حوزه های عمرانی و شهری برخوردار بوده و به لحاظ تئوری و برنامه ای نیز بتواند در میان نامزدهای انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بویراحمد و دنا  بیش از دیگران حرفی برای گفتن داشته باشد.

هر چند که قرار بود روز گذشته این اعلام صورت بگیرد اما این اتفاق روی نداد تا امروز و فردا منتظر اعلام رسمی اجماع اصولگرایان با نستور درخشنده پور به عنوان نامزد این جریان در انتخابات اسفند ماه باشیم . اجماعی که می تواند تا حدودی معادلات سیاسی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را به هم بریزد و امید به پیروزی برای جریان اصولگرایان در بویراحمد و دنا را بیشتر و سبد آرای مهدی روشنفکر و غلام محمد زارعی در بویراحمد و دنا را دچار تغییر شدید نماید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.