کد خبر : 4493
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰

به جای تخریب و اتهام افکنی، پاسخگوی عملکرد خود باشید / « نه » قاطع مردم به حاکمان دو دهه گذشته بویراحمد و دنا

به جای تخریب و اتهام افکنی، پاسخگوی عملکرد خود باشید /      « نه » قاطع مردم به حاکمان دو دهه گذشته بویراحمد و دنا
بنابراین توصیه می کنیم به جای تخریب و اتهام افکنی به دیگران پاسخگوی عملکردی دو دهه گذشته خود باشید. البته که مردم خوب می دانند و قضاوت خواهند کرد.

در شرایطی که جو عمومی به سمت انتخابات و مشارکت گسترده که مورد انتظار نظام و رهبری می باشد شیب تند برداشته و فضای عمومی شهرستان های بویراحمد و دنا در بالاترین حد خود درگیر فضای انتخاباتی شده است متاسفانه چاشنی تخریب و اتهام افکنی های بچه گانه و ساده لوحانه در دستور کار عده ای قرار گرفته است تا با توسل به شیوه های غیراخلاقی، رقیب را به هر طریق ممکن از صحنه خارج نمایند اما زهی خیال باطل که مردم شریف شهرستان های بویراحمد و دنا به حد بالای شعور و درک سیاسی رسیده اند تا به راحتی صره را از ناصره تشخیص داده و خیر و خوبی خود را بیش از دیگران و به دور از هیاهوهای تبلیغاتی با چاشنی تخریب و تهمت پیدا نمایند و اجازه نخواهند داد که شیوخ خود خواننده گروههای سیاسی در پستوهای منافع فردی و گروهی برای آنها تصمیم بگیرند.

به گزارش صدای دنا؛ کسانی امروز در این شهرستان ها دست به تخریب و اتهام افکنی می زنند که سر در زیر برف کرده اند و تلاش می نمایند تا سطرها و بلکه صفحات سیاه کارنامه عملکردی خود را نادیده بگیرند، این در حالی است که با رشد تکنولوژی و پیشرفت ابزار اطلاع رسانی دیگر محرمانه ای وجود ندارد و هر کس در هر گوشه ای به راحتی می تواند پرونده عملکردی دیگران را ورق بزند و سیاه و سفید آن را به صورت واضح و روشن ببیند و قضاوت نماید.

کسانی که حداقل دو دهه است که عبای وکالت این مردم را بر دوش گرفته و در بالاترین سطح مدیریتی استان نیز آزمون خود را پس داده اند امروز به جای پاسخگویی به عملکردها ، وعده های بی سرانجام و بر جای مانده گذشته، دست پیش گرفته اند تا پس نیفتند و با بازی با کلمات و اصطلاحات عامه پسند سعی در ترویج رفتارهای پوپولیستی و عامه پسند داشته باشند تا شاید بتواند از این رهگذر بار دیگر به فریب افکار عمومی بپردازند. این افراد علیرغم حضور دو دهه در مجلس و مدیریت استان از ارایه دادن حتی یک برگ کاغذ به عنوان برنامه عاجز مانده اند و صرفا مطالبی را عنوان می کنند که قبلا آزمون آن را پس داده اند و مردم نتیجه عملکردی آنها را با تمام وجود خود لمس کرده اند.

تشکیلات انتخاباتی و نامزدهای مورد حمایت متصدیان دو دهه وکالت مردم در مجلس و مدیریت استان باید به این مردم پاسخ دهند که در زمان مدیریت و وکالت خود در راستای انجام وظیفه کدام خدمات را به سرانجام رسانده اند و کدام کارنامه درخشان را از خود برجای گذاشته اند.

باید به افکار عمومی پاسخ دهند که خروج استان از کم برخوردار به استانی برخوردار بر اساس کدام معیار و شاخص توسعه ای صورت گرفته است و کدام شاخص های باعث شده است تا حداقل چندرغاز مبلغی که به عنوان کم برخورداری در فیش حقوقی کارمندان این استان اعمال می شد حذف گردید و صرفا به خاطر خوشآمد مسوولان بالادستی ، سفره کارمندان و فرزندان این استان کوچک و کوچک تر شود.

باید به افکار عمومی پاسخ دهند در زمانی که مسوولیت بر عهده داشته اند کدام گروهها و افراد به مناصب مدیریتی رسیده اند و آیا واقعا شایسته سالاری را در واگذاری مناصب مدیریتی اعمال کرده اند .

باید به وجدان خود رجوع نمایند و در محضر خداوند پاسخگو باشند که آیا شایسته سالاری را به پای رفیق بازی و باند بازی ذبح نمودند و اسباب توسعه نیافتگی این استان و مرکز استان را بیش از پیش فراهم نمودند.

باید به افکار عمومی پاسخ دهند که علت رفتارهای تبعیض آمیز و قانون گریزی که در زمان مدیریت و وکالت آنها در این استان و شهرستان صورت گرفت چه بوده است و آنها چه اقداماتی انجام داده اند.

باید به این مردم پاسخ دهند که آیا درست است که در انتصاب پایین ترین ردیف های شغلی و موقعیتی اعمال نفوذ می کردند و بسیاری از نخبگان و کارشناسان مجرب و تحصیل کرده ها را صرفا به دلیل عدم همراهی با آنها در انتخابات، به پستوهای ادارات فرستادند تا نه تنها آنها را گوشه گیر که استان و شهرستانی را از خدمات و توانایی آنها محروم نمایند.

باید به این مردم پاسخ دهند که تاثیر آنها بعنوان وکیل مردم و یا گروه حاکم در دو دهه گذشته چه بوده است و کدام طرح ها را برای محرومیت زدایی از تریبون مجلس مطرح کرده اند .

باید پاسخ دهند که کدام وزیر را به خاطر سهل انگاری و کم توجهی به استان مورد سوال و بازخواست قرار داده اند و از تریبون خانه ملت و در دفاع از حقوق مردم محروم این استان کدام فریاد را بلند کرده اند؟ و دهها سوال دیگر

البته که مردم خود به راحتی پاسخ این سوالات را می دانند و به همین دلیل است که فریاد مطالبه گری تغییر را در شهرستان های بویراحمد و دنا بلند کرده اند و چتر فراگیری را برای ارایه مطالبات خود پیدا نموده اند.

اما امروز که زمان پاسخگویی نسبت به عملکرد خود رسیده است برای سرپوشی بر ضعف ها و کاستی های خود دست به تخریب دیگران می زنند اما زهی خیال باطل که مردم شریف بویراحمد و دنا به خوبی راه خود را تشخیص داده اند تا در دوم اسفندماه ۹۸ با بررسی کارنامه عملکردی حاکمان دو دهه شهرستان ، با قاطعیت به آنها « نه » بگویند و فریاد تغییر را سر بدهند.

بنابراین توصیه می کنیم به جای تخریب و اتهام افکنی به دیگران پاسخگوی عملکردی دو دهه گذشته خود باشید. البته که مردم خوب می دانند و قضاوت خواهند کرد.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.