کد خبر : 4511
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

در بیانیه جمعی از جوانان نخبگان و ایثارگران گچساران و باشت آمده است ؛

آینده را به جوانان متعهد و متخصص می سپاریم

آینده را به جوانان متعهد و متخصص می سپاریم
مردم گچساران و باشت، نماینده ای را انتخاب خواهند کرد که از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار بوده و در گیر و بند  چپ و راست و بازی های شبه سیاسی گرفتار نشده و بدهکاری به این و آن نداشته باشد و بتواند بصورت مستقل از حقوق این مردم در حوزه قانونگذاری و نظارت دفاع نماید.

با رد اعتبارنامه منتخب گچساران و باشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، انتخابات میان دوره ای نماینده این دو شهرستان در خرداد ۱۴۰۰ و همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. بر همین اساس چند مدتی است که تحرکات و گمانه زنی های انتخاباتی در گچساران و باشت آغاز شده است. مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم، کشور را چشم انتظار جوانان اعلام نمود. جمعی از  جوانان و نخبگان و ایثارگران شهرستان های گچساران و باشت در بیانیه ای از امین الله بابویی برای حضور در انتخابات خرداد ماه سال آینده دعوت به عمل آورند. در این بیانیه جوان بودن ، متخصص، متعهد بودن را از ویژگی های نامزد مورد نظرشان اعلام نمودند و او را دردآشنای مردم و از جنس مردم معرفی کرده است .

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است .

 

«إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا»

خرداد ۱۴۰۰ موعد حماسه سازی دیگری است که در تاریخ شهرستان های گچساران و باشت به یادگار خواهد ماند.

مردم قهرمان گچساران و باشت که در دوره های گذشته با حضوری فعال و مشارکت جدی خود در انتخابات، بارها صحنه های  افتخار و هوشمندی  خود را آشکار نموده اند در یازدهمین  دوره از انتخابات، علیرغم حضور  گسترده و انتخابی آگاهانه با عدم رای مجلس به اعتبار نامه منتخب خود مواجه شدند تا کرسی نمایندگی این دو شهرستان برای مدتی در بهارستان خالی بماند.

هر چند که بدخواهان داخلی و دشمنان خارجی در صدد بودند تا با تحریک احساسات مردم ، آب را گل آلوده کرده و از آن ماهی بگیریند، لیکن  این بار نیز مردم انقلابی و فهیم این دو شهرستان هوشمندی خود را به رخ همگان کشاندند و با تبعیت از قانون، آرامش  خود را حفظ کردند اما  ناامید نشده و کفش های خود را محکم تر از گذشته بسته اند تا در خرداد ۱۴۰۰،  نماینده ای از جنس مردم ، جوان،  تحصیلکرده، با تجربه ، مدیر، توانمند و متعهد را  راهی بهارستان نمایند و باردیگر آوازه گچساران و باشت در کشور طنین انداز نمایند به طوری که نه تنها شهرستان های باشت و گچساران و استان کهگیلویه و بویراحمد که  خطه جنوب و سراسر کشور به داشتن چنین نماینده ای افتخار کند.

نیک می دانیم که روند توسعه  و سازندگی در دو شهرستان گچساران و باشت که بر گنج های خدادادی خوابیده اند، سالهاست که در زیر چکه تمامیت خواهی شبه سیاسیونی که صرفا به منافع فردی و گروهی خود می اندیشیدند، ذبح شد و عده ای،  به نام مردم و به کام اطرافیان خود،  پا بر گلوی توسعه این منطقه گذاشته اند تا جائیکه با ایجاد حلقه های بسته رفاقتی، اجازه عرض اندام به نیروهای جوان و تحصیل کرده این منطقه نداده و همچون آوار بر سر این دو شهرستان خراب شده اند تا دود این رقابت های ناسالم و شبه سیاسی چشمان مردان و زنان با غیرتی را اشک آلود نماید که هر چه در توان داشتند در راه تداوم این نظام و انقلاب هزینه کردند.

حال در این برهه حساس و تاریخی که دو شهرستان باشت و گچساران به دنبال ناجی می گردد عده ای از بازماندگان همان شبه سیاسیونی که از قِبل اشکهای این مردم به پست های مدیریتی رسیده بودند و تنها به خود و خانواده خویش فکر می کردند برای رفع بیکاری پس از بازنشستگی،  کت و شلوار دوخته اند  تا بار دیگر این مردم غیرتمند، صاف و بی ریا  را نردبانی برای رسیدن به مطامع خود و خانواده خویش نمایند.

 اما زهی خیال باطل که این مردم شرافتمند و باتجربه ، دیگر فریب رفتارهای عوام فریبانه و گردن کج کردن های زمان انتخابات را نخواهد خورد و نماینده ای را انتخاب خواهند کرد که از جنس خودشان باشد و با تمام وجود آنها را درک نماید.

مردم شریف گچساران و باشت این بار نماینده ای انتخاب خواهند که علاوه بر اینکه طعم فقر و محرومیت را چشیده باشد، از ویژگی های جوانی ، تخصص و تعهد ، برخوردار و دَین خود را به این نظام و انقلاب نیز ادا کرده باشد.

مردم گچساران و باشت، نماینده ای را انتخاب خواهند کرد که از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار بوده و در گیر و بند  چپ و راست و بازی های شبه سیاسی گرفتار نشده و بدهکاری به این و آن نداشته باشد و بتواند بصورت مستقل از حقوق این مردم در حوزه قانونگذاری و نظارت دفاع نماید.

در این برهه حساس که مقام معظم رهبری نیز در بیانیه گام دوم ، حجت را تمام کرده است و آینده کشور را چشم انتظار جوانان می داند و  می فرماید « … به جوانان عزیزی که آینده کشور، چشم انتظار آن هاست صریحا می گویم آنچه که تا کنون شده با آنچه باید می شد فاصله ژرف است. در جمهوری اسلامی دل های مسوولان به طور دائم باید برای رفع محرومیتها بتپد و از شکاف های عمیق طبقاتی بشدت بیمناک باشد.»

بنابراین ما جمعی از جوانان، نخبگان، خانواده شهدا، ایثارگران شهرستان های گچساران و باشت که توسعه این دو شهرستان را دغدغه همیشگی خود می دانیم دکتر امین الله بابویی را فردی از جنس همین  مردم می دانیم که علاوه بر مستقل بودن، ویژگی های جوانی ، تعهد، تخصص و سابقه مدیریتی را در کوله بار خود دارد و در همین راستا از ایشان دعوت می کنیم تا به ندای توسعه یافتگی این دو شهرستان لبیک بگوید و با حضور خود در عرصه انتخابات، بار دیگر امید را به این دو شهرستان برگرداند.

جمعی از جوانان ، نخبگان و ایثارگران شهرستان های گچساران و باشت

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.