کد خبر : 4787
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۵

خط و نشان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای متخلفین/ حوزه صنعت برای متخلفان ناامن خواهد بود

خط و نشان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای متخلفین/  حوزه صنعت برای متخلفان ناامن خواهد بود

رئیس سازمان صنعت و معدن استان در مراسم معارفه خود،  ضمن اینکه سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری در استان  کرد  اما از همان اول برای آنان خط و نشان کشید و تاکید کرد: حوزه صنعت برای متخلفان ناامن خواهد بود. به گزارش صدا دنا،  چند سالی است که به علت شرایط بین المللی

رئیس سازمان صنعت و معدن استان در مراسم معارفه خود،  ضمن اینکه سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری در استان  کرد  اما از همان اول برای آنان خط و نشان کشید و تاکید کرد: حوزه صنعت برای متخلفان ناامن خواهد بود.

به گزارش صدا دنا،  چند سالی است که به علت شرایط بین المللی و تحریم های آمریکا و کشورهای اروپایی، وضعیت بازار روی خوش به خود ندیده است و مردم  با تورم های گسترده دست و پنجه نرم می کنند. البته که همه این نوسانات بازار مربوط به تحولات بین المللی نیست و هستند کسانی که از این وضعیت سوء استفاده کرده و پای بر گلوی مردم می فشارند.

سازمان صنعت معدن و تجارت یکی از مهمترین سازمان هایی است که کنترل بازار و مقابله با گرانفروشی، کم فروشی و احتکار را بر عهده دارد و بازرسان این سازمان باید به صورت مرتب و روزانه بازار را رصد کرده و با متخلفین طبق قانون برخورد نمایند. هرچند که تورم در کل کشور وجود دارد اما مردم در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد فشار تورم را بیش از سایر نقاط کشور احساس کردند.

عدم کنترل دقیق بازار توسط سازمان صنعت و معدن در استان سبب شد تا در موارد متعددی ازتریبون های رسمی نیز خواستار کنترل بیشتر بازار و برخورد با عاملین این وضع شوند. هر چند که نمی توانیم منکر اقدامات و فعالیت های مدیر کل سابق و بازرسان این سازمان در استان باشیم اما باید اذعان کنیم که آنگونه که مردم انتظار داشتند این کنترل ها تاثیر گذار نبودند و همین امر سبب شد تا از مدتها قبل خبر تغییر رئیس سازمان صنعت و معدن استان شنیده شود .

بالاخره امروز ششم آبان سازمان صنعت و معدن و تجارت استان شاهد برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس آن سازمان بود تا با حضور معاون تجارت و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت، کریم روزبهان جای خود را به امیر تیمور موسویان بدهد تا شاید طرحی نو درانداخته و بتواند با کنترل بازار ،  رضایت مردم و شهروندان را جلب نماید.

امیر تیمور موسویان که به خوبی با وضعیت استان و بازار آشنایی دارد و  با تکیه تجربیات گذشته خود در همان آغاز ، از آمادگی برای استقبال از سرمایه گذاران سخن گفت و اعلام کرد که امنیت برای سرمایه گذاری در استان برقرار است . موسویان ضمن اینکه سرمایه گذاران را تشویق به سرمایه گذاری در استان می کند اما از همان اول برای آنان خط و نشان کشید و تاکید کرد: حوزه صنعت برای متخلفان ناامن خواهد بود.

مدیرکل جدید صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد  با تاکید بر تلاش برای خدشه وار نشدن به قدرت خرید مردم گفت: به گونه ای عمل خواهیم کرد که به قدرت خرید مردم خدشه وارد نشود و کسی به انحصارگرایی روی نیاورد.

به گزارش صدا دنا،  مردم انتظار دارند که رئیس جدید سازمان صنعت و معدن و تجارت استان با برنامه ریزی و انجام بازرسی های گسترده با متخلفین برخورد قاطع و قانونی نمایند تا مردم شاهد آرامش در بازار باشند و سفرهایشان از این که هست کوچک تر نشود.

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.